Astra-club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Astra-club

Astra Club
 
Norėdami įeit įNorėdami įeit į  rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 ASTRU MEETA'S

Go down 
+19
kuntapliai
Gedas
Oggis
DjToxic
auris
Lina
zanike
Scorp`ioN
dendis
denaxa
azafata
ColDreX
esylis
DiCaMMiLiO
Arthuras
Mantasastrike
Triger
Algirdas
DiuMonde
23 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Mantasastrike
Astra lover
Astra lover
Mantasastrike


Pranešimų skaičius : 489
Join date : 2008-03-07
Age : 35
Miestas : Siauliai

ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 29, 2008 9:21 pm

dendis rašo:
Siauliai gerai, nes man Vilnius jau per toli butu siek tiek.. Smile Arba geriausia tai jamti vyduriuka, t.y. Kedainius.. As suorganizuociau kokia graze vieta jei gamtoje Smile
taipogi auksine mintis Wink o ka kalbet mums siaulieciams wilnius gi dar toliau nei tau, nors senai jau tean ir bebuwau Twisted Evil
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/mantike
dendis
Astra owner
Astra owner
dendis


Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2008-03-26
Age : 34

ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 29, 2008 9:31 pm

Jei siauliai jama Vilniu, tai tu jami mane i Vilniu.. As neinoringas, galiu sedeti ir gale.. Very Happy
Atgal į viršų Go down
dendis
Astra owner
Astra owner
dendis


Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2008-03-26
Age : 34

ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 29, 2008 10:19 pm

O as gimes 1989m gruodzio 26d Smile
Atgal į viršų Go down
Arthuras
Astra lover
Astra lover
Arthuras


Pranešimų skaičius : 408
Join date : 2008-03-06
Age : 36
Miestas : Vilnius

ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitimeAntr. 04 29, 2008 10:41 pm

zinokit kaip keista dabar ziuret i tokias datas, man anksciau budavo, na, visi kas seniau nei 1988 gime, jau budavo "senesni" ir kaip keista ziuret kai 89 m zmones paraso, kad jau pilnameciai.. o 9x man isvis asocijuojasi su mazais vaikais.. tada pagalvoji, man gi jau paciam ne 18... Very Happy

sunku persiorientuot, o laikas taip greit bega.. Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.GalvosMasazuoklis.lt
azafata
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2008-03-07
Age : 41
Miestas : Vilnius

ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 30, 2008 7:54 am

Denaxa - pora tai turėta omenyje du žmonės Laughing

O aš kiek pastebėjau prie tetų esu pagal amžių Laughing Laughing
Atgal į viršų Go down
Arthuras
Astra lover
Astra lover
Arthuras


Pranešimų skaičius : 408
Join date : 2008-03-06
Age : 36
Miestas : Vilnius

ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 30, 2008 9:22 am

azafata rašo:
Denaxa - pora tai turėta omenyje du žmonės Laughing

O aš kiek pastebėjau prie tetų esu pagal amžių Laughing Laughing

zinok likau mielai nustebintas to fakto Wink maniau max metais uz mane vyresne.. Smile

beje, su drauge snekejau, nu sake, tada mes kai buvom pizza jazz tu buvai su savo drauge, vaiko nebuvo... tikriausiai su vaiku buvai kita karta.. Very Happy bet manes nebuvo.. Smile
Atgal į viršų Go down
http://www.GalvosMasazuoklis.lt
azafata
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2008-03-07
Age : 41
Miestas : Vilnius

ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 30, 2008 9:36 am

Arthuras rašo:
azafata rašo:
Denaxa - pora tai turėta omenyje du žmonės Laughing

O aš kiek pastebėjau prie tetų esu pagal amžių Laughing Laughing

zinok likau mielai nustebintas to fakto Wink maniau max metais uz mane vyresne.. Smile

beje, su drauge snekejau, nu sake, tada mes kai buvom pizza jazz tu buvai su savo drauge, vaiko nebuvo... tikriausiai su vaiku buvai kita karta.. Very Happy bet manes nebuvo.. Smile

Niu smagu smagu, kad jaunai atrodau Smile

Na, o kas dėl vaiko, tai aš Jazze kiek buvau tiek su vaiku, be vaiko neidavau kažkaip. Trumpai buvau tada tai gal nepastebėjot.

p.s. o ta draugė - tai mano sesuo Smile
Atgal į viršų Go down
Scorp`ioN
Astra owner
Astra owner
Scorp`ioN


Pranešimų skaičius : 91
Join date : 2008-03-07
Age : 37

ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 30, 2008 11:25 am

gal uzteks OT ? kaip manot? Question Idea geriau padiskutuojam, kada sekantis meet'as?
Atgal į viršų Go down
azafata
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2008-03-07
Age : 41
Miestas : Vilnius

ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 30, 2008 11:32 am

Na geraipasisakysiu į temą. Man atrodo, kad galima gegužės pabaigoj daryti, man asmeniškai nepatinka kai daroma meetai kas savaitę, na nežinau esi suvaržytas kažkaip tarsi tam tikra diena iškrenta iš tavo darbotvarkės. Tai fainiau kai į mėnesį kartą visiems tinkančią ir iš anksto žinomą dieną.
Atgal į viršų Go down
Algirdas
Admin
Algirdas


Pranešimų skaičius : 1047
Join date : 2008-03-06
Age : 35
Miestas : Vilnius

ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 30, 2008 12:24 pm

Viskas gerai del geguzes pabaigos bet atsizvelgadamas i tai kad liaudziai geguzes 21 diena bus valstybinis lietuviu kalbos egzaminas siulyciau 22 arba 23 diena Wink

rasykit jei kazka priplanave turit Wink

be viso to krepsinio manau susirinksim anksciau Wink
Atgal į viršų Go down
https://astra.forumlt.com
Scorp`ioN
Astra owner
Astra owner
Scorp`ioN


Pranešimų skaičius : 91
Join date : 2008-03-07
Age : 37

ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitimeTr. 04 30, 2008 11:26 pm

ne nu pz.. Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
zanike
Astra owner
Astra owner
zanike


Pranešimų skaičius : 144
Join date : 2008-03-26
Age : 35
Miestas : Siauliai

ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 01, 2008 5:31 pm

Geguzes 21 Sauleno gimtadienis.tai niekaip Laughing
Atgal į viršų Go down
azafata
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2008-03-07
Age : 41
Miestas : Vilnius

ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 01, 2008 7:44 pm

Scorpion rašo:
ne nu pz.. Evil or Very Mad

Ko toks pikciurna kolega esate m?
Atgal į viršų Go down
Arthuras
Astra lover
Astra lover
Arthuras


Pranešimų skaičius : 408
Join date : 2008-03-06
Age : 36
Miestas : Vilnius

ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 01, 2008 7:45 pm

azafata rašo:
Scorpion rašo:
ne nu pz.. Evil or Very Mad

Ko toks pikciurna kolega esate m?

cia as kaltas, istryniau OT ir liko truputi postu dar....

cia jis piktinosi kad chebra apie belenka sneka....

viskas ok Wink
Atgal į viršų Go down
http://www.GalvosMasazuoklis.lt
azafata
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2008-03-07
Age : 41
Miestas : Vilnius

ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 01, 2008 7:52 pm

Tai atidarom tema OT ir ten gelesim plepėti apieką norėsim. ir niekam nereikės pykti.

p.s.Į temą. Gal šiemet ir pavėlavom, bet gal galima nuveikti per susitikimą kokį naudingą darbą, pvz. kur nors sutvarkyti aplinką. Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Mantasastrike
Astra lover
Astra lover
Mantasastrike


Pranešimų skaičius : 489
Join date : 2008-03-07
Age : 35
Miestas : Siauliai

ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 01, 2008 7:55 pm

azafata rašo:
Tai atidarom tema OT ir ten gelesim plepėti apieką norėsim. ir niekam nereikės pykti.

p.s.Į temą. Gal šiemet ir pavėlavom, bet gal galima nuveikti per susitikimą kokį naudingą darbą, pvz. kur nors sutvarkyti aplinką. Rolling Eyes
wat kazkaip ir as apie tai pagalwojau Twisted Evil klubo wardu, ir wisai neblogai manyciau gautusi Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/mantike
DiuMonde
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 89
Join date : 2008-03-16
Age : 34

ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitimePen. 05 02, 2008 9:16 am

pilnai pritariu Twisted Evil
Atgal į viršų Go down
http://www.public.fotki.com/DiuMonde/
Scorp`ioN
Astra owner
Astra owner
Scorp`ioN


Pranešimų skaičius : 91
Join date : 2008-03-07
Age : 37

ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitimePen. 05 02, 2008 2:45 pm

piktas, nes vien OT cia.. kaip vaiku darrzely.. kas jaunesnis , kas aukstesnis, kieno ilgesnis.. zodziu Smile zinoma, dar ir delto, kad noriu antro meeto! Smile pirmam dalyvaut negalejau, tai ir raginu visus Very Happy
Atgal į viršų Go down
zanike
Astra owner
Astra owner
zanike


Pranešimų skaičius : 144
Join date : 2008-03-26
Age : 35
Miestas : Siauliai

ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitimePen. 05 02, 2008 5:26 pm

O as kai noreciau priklijuot lipdukus su invalido zenklu ant masinu kurie stato masinas invalidu vietose aiksteles Twisted Evil
Atgal į viršų Go down
Algirdas
Admin
Algirdas


Pranešimų skaičius : 1047
Join date : 2008-03-06
Age : 35
Miestas : Vilnius

ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitimePen. 05 02, 2008 8:04 pm

Azafata, mantasastrike: As kaip tik mascau jau pavasari viena dalyka daryti bet vat musu lb mazai tada dar buvo, mano mintis yra pasiskambint i Vilniaus misku uredija ir pasiklausti kur reikia medeliu pasodinti Wink sakyciau galima padaryti savo vardu pavadinta miskeli Very Happy
tai bus galima padaryti rudeni Wink mazdaug spalio menesi nes balandis jau praejo Sad


del antro meeto galime sukurti tema ASTRU MEETAI skiltyje Wink tik reikia kazka sumastyti kad butu linksma Smile

cia apie kitokius dalykus susijusius su astru meetais kalbam Smile
Atgal į viršų Go down
https://astra.forumlt.com
Lina
Astra owner
Astra owner
Lina


Pranešimų skaičius : 38
Join date : 2008-03-27
Miestas : Vilnius

ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitimeAntr. 05 06, 2008 12:20 pm

Algirdas rašo:
Azafata, mantasastrike: As kaip tik mascau jau pavasari viena dalyka daryti bet vat musu lb mazai tada dar buvo, mano mintis yra pasiskambint i Vilniaus misku uredija ir pasiklausti kur reikia medeliu pasodinti Wink sakyciau galima padaryti savo vardu pavadinta miskeli Very Happy
tai bus galima padaryti rudeni Wink mazdaug spalio menesi nes balandis jau praejo Sad

dar būtų visai neprošal ir žiniasklaidai pamesti kokį rašinėlį Very Happy aš norėjau tai pirmam meet'ui pasiūlyti, tik gaila, kad negalėjau iki galo pabūti Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
azafata
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2008-03-07
Age : 41
Miestas : Vilnius

ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitimeAntr. 05 06, 2008 12:24 pm

Lina, šauni idėja, tik kas pas mus gražiai rašyti moka?

O dėl idėjų - nežinau kas ir kaip, bet opel klube tai entuziazmo nesulaukė, bet visgi - gal einam kartu kraujo duoti kada? Irgi klubo vardu Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Lina
Astra owner
Astra owner
Lina


Pranešimų skaičius : 38
Join date : 2008-03-27
Miestas : Vilnius

ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitimeAntr. 05 06, 2008 12:50 pm

azafata rašo:
Lina, šauni idėja, tik kas pas mus gražiai rašyti moka?

O dėl idėjų - nežinau kas ir kaip, bet opel klube tai entuziazmo nesulaukė, bet visgi - gal einam kartu kraujo duoti kada? Irgi klubo vardu Rolling Eyes

Jeigu savanorių neatsirastų, galėčiau ir aš užsiimti PR'u, nes iš to kasdien duoną valgau Rolling Eyes tik kad su laisvu laiku pas mane kol kas keblu Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
Algirdas
Admin
Algirdas


Pranešimų skaičius : 1047
Join date : 2008-03-06
Age : 35
Miestas : Vilnius

ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitimeAntr. 05 06, 2008 2:04 pm

kai buvau kraujo priduoti labai neptiko No na nzn kaip kitiem... vienas draugas labai pamego si reikala, jam jau kaifas nuo kraujo nuleidimo Very Happy

o siaip galetumete uzsiregistruoti i negiminingu kaulu ciulpu donorus Wink gali buti kad jusu niekada ir neprireiks nes ten tikimybe kad tu kazkam tiksi vos ne 1:10000000 Razz bet jei jau tiksi kam nors tai galesi didziuotis kad isgelbejai kitam zmogui gyvybe Wink www.begood.lt

P.S. tam kad uzsiregistruotumete reikia vos keliu megintuveliu kraujo ir uzpildyti anketa. Santariskese labai fainas ju skyrius Smile toks naujas naujas ir zmones be galo geri Smile


Paskutinį kartą redagavo Algirdas, Tr. 05 07, 2008 1:05 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://astra.forumlt.com
DiuMonde
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 89
Join date : 2008-03-16
Age : 34

ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitimeTr. 05 07, 2008 8:43 am

jau koko nei kraujo nei ciulpu niekam neduosiu bijau daktaru kaip welnias kryziaus Embarassed affraid
Atgal į viršų Go down
http://www.public.fotki.com/DiuMonde/
Sponsored content





ASTRU MEETA'S - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ASTRU MEETA'S   ASTRU MEETA'S - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
ASTRU MEETA'S
Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Lietuvos Opel/Vauxhall Astru forumas
» Astru spalvu palete
» Astru klubo krepsinis
» Vilniaus Astru meet'as nr. 2
» Ivairus Astru video

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Astra-club :: Bendrai, autorenginiai, humoras :: Bendrai-
Pereiti į: