Astra-club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Astra-club

Astra Club
 
Norėdami įeit įNorėdami įeit į  rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kas ant seiles...

Go down 
+15
Qosmio
Oggis
Gedas
ColDreX
DiCaMMiLiO
dendis
auris
AMD
Triger
esylis
azafata
DjToxic
Mantasastrike
zanike
Algirdas
19 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
dendis
Astra owner
Astra owner
dendis


Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2008-03-26
Age : 34

Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitimeTr. 05 07, 2008 10:56 pm

Ej, o kas gali buti, jei du apatinius priekinius dantis skauda kai ka nors geri, ypac degtine..?
Atgal į viršų Go down
DjToxic
Astra owner
Astra owner
DjToxic


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2008-04-13
Miestas : Vilnius

Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitimeTr. 05 07, 2008 11:45 pm

azafata rašo:
Už greičio viršijimą, labiausia nemylima esu Kauno policijos, kiek važiuoju tiek gaunu baudą, tiek už pasukimą ne vietoj kur nors, tiek už greičio viršijimą ir šiaip, dėl to, kad esu moteris Laughing

Na kiek teko girdedi merginas ne del pazeidimu stabdo o del tel. numeriuku, jei neduoda numeriuko tada israso bauda Very Happy (Pusesere blondine taip visa laika issisuka nuo visu baudu) Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.Maffia.lt
DjToxic
Astra owner
Astra owner
DjToxic


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2008-04-13
Miestas : Vilnius

Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitimeTr. 05 07, 2008 11:59 pm

Gaila dabar negaliu rasti temos kur kalbejome apie priesrukiniu naudojima.

Tai vat mane paskutini karta sustabde dok. patikrinimui (mini reidas) ir buvo toks pokalbis apie priesrukinius zibintus:

Policininkas:
"Ar zinote, kad istisus metus reikia vazineti su ijungtais artimomis sviesomis"

As:
"Taip zinau, tokia sauleta diena zibintai nieko neduoda, o priesrukiniu ir zibintu lemputes tokios pacios po 55W, tai manau skirtumo nera, net priesrukiniai labiau matosi kad sviecia"

Policininkas:
"Na seip esate teisus, tik ijungite kad kiti pamatytu jog Jus ispejau, po to galesite isjungt. Sekmingo kelio"

Padekojau ir nuvaziavau Smile
Atgal į viršų Go down
http://www.Maffia.lt
Gedas
Astra owner
Astra owner
Gedas


Pranešimų skaičius : 167
Join date : 2008-04-15
Age : 45
Miestas : Vilnius

Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 6:46 am

Triger rašo:
Pries kelias dienas autostradoj pastabde. +32 Crying or Very sad Nepastebejau 110 zenklo. Is 800metru pasove, tai neskubedamas spejo ir i antra juosta jis isheiti ir as i pirma ramiai persirikiuoti, kad stabdyti taip sunku nebutu jam Very Happy
Piniginej pinigu nei kvapo, kaip tycia. Bauda nuo 400-600lt Mentas ramus jau raso, i mane demesio nekreipia, tik staiga per racija kazka kazkas sumikeno, o mentas sako man lipk lauk, cia uz keliu kilu pasivysi mus sustosi.. Kazkoki girta tariamai nusivijo.. Nu ka islipau, sedau i masina i pashol paskui mentus 5 kilus Very Happy Sustojau poto, atsisedau i masina, o gi ziuriu bicas jau surase beveik viska.. Bet kadangi pries tai spejau paapgailestauti truputi, tai numete 5km iki +28. Tai basiai nudziugau Very Happy Eisiu i palicija rasyt laiskeli, kad beprotiskai gailiuosi ir kad skirtu minimalia bauda.

As cia biski nepagavau, o gal man i kita puse vaziuot, kokio b**** man reik paskui juos vilktis, jei jau sustabde suraso bauda, o po to kitus reikalus tvarko. Ar jis su zmona duodamasis dar ir alu geria bei krepsini per telika ziuri? O jai labai svarbus reikalas tada atiduoda dokus tada ir issiskiriam graziuoju su pasizadejimu nevirsyti greicio ir but pavyzdiniu vairuotoju.
Atgal į viršų Go down
azafata
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2008-03-07
Age : 41
Miestas : Vilnius

Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 6:59 am

DjToxic rašo:
azafata rašo:
Už greičio viršijimą, labiausia nemylima esu Kauno policijos, kiek važiuoju tiek gaunu baudą, tiek už pasukimą ne vietoj kur nors, tiek už greičio viršijimą ir šiaip, dėl to, kad esu moteris Laughing

Na kiek teko girdedi merginas ne del pazeidimu stabdo o del tel. numeriuku, jei neduoda numeriuko tada israso bauda Very Happy (Pusesere blondine taip visa laika issisuka nuo visu baudu) Very Happy

Na kaip matei aš neblondinė, ir fotmų jokių įspūdingų neturiu, tai mane dėl to tikrai nestabdo, maža to, pasakiau pastarąjį kartą ką apie policiją galvoju ir nebestabdo Very Happy

Dėl foto Algirdai sakyčiau beveik kaip modelis šitoj foto atrodai Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
ColDreX
Astra owner
Astra owner
ColDreX


Pranešimų skaičius : 132
Join date : 2008-03-25
Age : 36
Miestas : Kelme - Vilnius

Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 7:44 am

dendis rašo:
Ej, o kas gali buti, jei du apatinius priekinius dantis skauda kai ka nors geri, ypac degtine..?
nu cia daug gali but priezasciu... labiausiai tiketinos, kad gali but pagede (apsiziurek tarpdancius, arba is liezuvines puses, ar nesimato kokius pajuodavimu), dar vienas imanomas variantas, kad gali but dantenos atsitraukusios ir atvertas saknies cementas, kuris nuo dantu valymo laabai greit nusibruzina ir lieka tik dentinas, kuris yra jautrus visokiems dirgikliams Smile mano grupiokui taip yra, tai vos tik prilieti su zondu, tai is kart soksta is kedes Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://public.fotki.com/ColDreXas/opel-astra-f-carava-1/
zanike
Astra owner
Astra owner
zanike


Pranešimų skaičius : 144
Join date : 2008-03-26
Age : 35
Miestas : Siauliai

Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 8:41 am

Ne nu krc..nebeturiu zodziu Rolling Eyes Shocked as apakus Laughing

Dbr tai jau man sakes Very Happy Adresa mano prades dalinti!!;D kokie begedziai.. tuoj as jum kai padalinsiu per ausike Twisted Evil

Na o kiek man metu galima pamatyti po avataro foto, bet ne visi akli mato Laughing Razz
Atgal į viršų Go down
zanike
Astra owner
Astra owner
zanike


Pranešimų skaičius : 144
Join date : 2008-03-26
Age : 35
Miestas : Siauliai

Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 8:43 am

Algirdas rašo:
Nebrangiai parduodu Zanikes namu adresa Very Happy

joke Wink

esu as tikras lietuvis tai viskas geriausia man Twisted Evil

dar karta joke Very Happy

Visi manau draugiskai toliau bendrausim ir konkurencijos nematysim Very Happy

Joke tai joke, bet tuose joke buna 50% tiesos Laughing Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Algirdas
Admin
Algirdas


Pranešimų skaičius : 1047
Join date : 2008-03-06
Age : 35
Miestas : Vilnius

Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 10:16 am

as manyciau cia yra 33.(3)% tiesos ka ten parasiau Very Happy

del modelio tai cia prie katedros kur yra kavine Zoe (ar kazkas panasuas) po teatro pasiziurejimo taip atrodau Very Happy toks ramus ir beveik laimingas Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://astra.forumlt.com
Mantasastrike
Astra lover
Astra lover
Mantasastrike


Pranešimų skaičius : 489
Join date : 2008-03-07
Age : 35
Miestas : Siauliai

Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 1:29 pm

DjToxic rašo:
Gaila dabar negaliu rasti temos kur kalbejome apie priesrukiniu naudojima.

Tai vat mane paskutini karta sustabde dok. patikrinimui (mini reidas) ir buvo toks pokalbis apie priesrukinius zibintus:

Policininkas:
"Ar zinote, kad istisus metus reikia vazineti su ijungtais artimomis sviesomis"

As:
"Taip zinau, tokia sauleta diena zibintai nieko neduoda, o priesrukiniu ir zibintu lemputes tokios pacios po 55W, tai manau skirtumo nera, net priesrukiniai labiau matosi kad sviecia"

Policininkas:
"Na seip esate teisus, tik ijungite kad kiti pamatytu jog Jus ispejau, po to galesite isjungt. Sekmingo kelio"

Padekojau ir nuvaziavau Smile
gerai kad taip issisukai, o as gawau premija Rolling Eyes typo prisrukiniai naudojimi blogom oro salygom, o ne seip... lol!
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/mantike
Mantasastrike
Astra lover
Astra lover
Mantasastrike


Pranešimų skaičius : 489
Join date : 2008-03-07
Age : 35
Miestas : Siauliai

Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 4:30 pm

Ir dar prie to pacio, sindi wos nepadejau teisiu pale butu leide truputuka atsipust... Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/mantike
dendis
Astra owner
Astra owner
dendis


Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2008-03-26
Age : 34

Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 4:45 pm

Mantasastrike rašo:
Ir dar prie to pacio, sindi wos nepadejau teisiu pale butu leide truputuka atsipust... Rolling Eyes

KAs buvo?
Atgal į viršų Go down
Algirdas
Admin
Algirdas


Pranešimų skaičius : 1047
Join date : 2008-03-06
Age : 35
Miestas : Vilnius

Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 4:49 pm

tai manau reikia apsiramint truputi Wink

as po vienintelio gyvenime pokalbio su pakeliu zaliai baltais "zmonem" (ne, ne zalgirio fanais Very Happy) nebenoriu daugiau ju akyse matyti tai ir ramiai sau vazineju Wink isirasiau kompakciuka geros muzikos kad neleistu spausti Very Happy siaip dabar baudo nezmoniskos tai reikia but atsargiems...
Atgal į viršų Go down
https://astra.forumlt.com
Mantasastrike
Astra lover
Astra lover
Mantasastrike


Pranešimų skaičius : 489
Join date : 2008-03-07
Age : 35
Miestas : Siauliai

Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 7:30 pm

dendis rašo:
Mantasastrike rašo:
Ir dar prie to pacio, sindi wos nepadejau teisiu pale butu leide truputuka atsipust... Rolling Eyes

KAs buvo?
tik islekiau is kiemo be dirzu, ir ziuriu jau stabdo Shocked kaip tik waziawau kuro uzsipilt, tai krc teko tuos pinigelius atiduot No
beat taip nerimtai, pokolkas nei wieno uz greicio, beat teises jau ant plauko Rolling Eyes kazkaip newairuotojas jaucios Laughing
P.S. gerai kad gerai lol!
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/mantike
dendis
Astra owner
Astra owner
dendis


Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2008-03-26
Age : 34

Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 7:54 pm

kiek atidaviai?
Atgal į viršų Go down
DiCaMMiLiO
Astra owner
Astra owner
DiCaMMiLiO


Pranešimų skaičius : 177
Join date : 2008-03-12
Age : 35
Miestas : Vilnius

Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 8:07 pm

Mantasastrike rašo:
dendis rašo:
Mantasastrike rašo:
Ir dar prie to pacio, sindi wos nepadejau teisiu pale butu leide truputuka atsipust... Rolling Eyes

KAs buvo?
tik islekiau is kiemo be dirzu, ir ziuriu jau stabdo Shocked kaip tik waziawau kuro uzsipilt, tai krc teko tuos pinigelius atiduot No
beat taip nerimtai, pokolkas nei wieno uz greicio, beat teises jau ant plauko Rolling Eyes kazkaip newairuotojas jaucios Laughing
P.S. gerai kad gerai lol!

o is kur tu zn kd tejses jau ant plauko? ar jau jauti kd tuoj kzka rimto padarysi kd atims? Very Happy
Atgal į viršų Go down
Mantasastrike
Astra lover
Astra lover
Mantasastrike


Pranešimų skaičius : 489
Join date : 2008-03-07
Age : 35
Miestas : Siauliai

Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 8:35 pm

dendis rašo:
kiek atidaviai?
nu ka kaip eilinis bandziau be pinigelia, tai net i kalbas neina, na kazka su jais uzweliau tai kitaip snekejo, tai sakau tik 50 teturiu, tai sako tiek tewertini sawo teises, na sakau daugiau jas wertinu, beat kaip nedirbantis studentas daugiau neturiu, y mokykla kiekwiena diena reik waziuot, tai gal sakau sutariam, na gerai sako dek, ir daugiau taip newazinek, juk KET zinai... Laughing
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/mantike
Mantasastrike
Astra lover
Astra lover
Mantasastrike


Pranešimų skaičius : 489
Join date : 2008-03-07
Age : 35
Miestas : Siauliai

Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 8:37 pm

DiCaMMiLiO rašo:
o is kur tu zn kd tejses jau ant plauko? ar jau jauti kd tuoj kzka rimto padarysi kd atims? Very Happy
o is to, jog 3kartus jau prisidirbes, o 4 lemtingas silent teises 1men butu pajimtos No o kai db egzai cia pat, tai kazkaip negerai butu study
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/mantike
Algirdas
Admin
Algirdas


Pranešimų skaičius : 1047
Join date : 2008-03-06
Age : 35
Miestas : Vilnius

Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 8:38 pm

labai mazai truksta kad padetum teises... tarkim virsys greiti tai tos visos baudeles bus sunkinancios aplinkybes...

arba kaip pazistamui nutiko... ten tai zopa... turejo karta susimokejes bauda uz ne vietoj pastatyta masina (o tai jau vadinasi buvo baustas todel kita kart sunkinancios aplinkybes) tai viena diena vaziuoja dvijuosciu keliu kur abi juostos i ta pacia puse ir rikiuojasi aplenkimui tik snai mato kad kazkoks masinykas nuvare nuo kelio (mat buvo nematomam kampe ir veidrodelyje jo nemate) tai tas draugas sustojo paziuret ar viskas gerai... davai tas nelaimelis skambyt policijai ir pripazino kad sudare avaringa situacija mano pazistamas... tai padejo teises 6 menesiam... (vairuotojas neturintis 2 metu stazo kencia uz visus gaidzius)
Atgal į viršų Go down
https://astra.forumlt.com
Mantasastrike
Astra lover
Astra lover
Mantasastrike


Pranešimų skaičius : 489
Join date : 2008-03-07
Age : 35
Miestas : Siauliai

Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 8:40 pm

tai jo 1 bauda maziausia kliuwo, 2 jau normali, 3 pilna, kaip priklauso, o apie 4 tai tyliu Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/mantike
dendis
Astra owner
Astra owner
dendis


Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2008-03-26
Age : 34

Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 9:59 pm

Mantasastrike rašo:
DiCaMMiLiO rašo:
o is kur tu zn kd tejses jau ant plauko? ar jau jauti kd tuoj kzka rimto padarysi kd atims? Very Happy
o is to, jog 3kartus jau prisidirbes, o 4 lemtingas silent teises 1men butu pajimtos No o kai db egzai cia pat, tai kazkaip negerai butu study

Kai mane nukirto be dirzo, tai mentas pasake, kad sekantis sykis jei vel be dirzo, vaziuosiu, bus tris menesiuis padziautos teises arba 10 dienu tiurmon... Vo taip va..
Atgal į viršų Go down
Triger
Astra owner
Astra owner
Triger


Pranešimų skaičius : 100
Join date : 2008-03-09
Age : 36
Miestas : Klp-Vln

Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 10:09 pm

Nu nejaugi ta dirza taip sunku uzsisegti, tuo labiau, kad ir baudos tokios ir ne del kitu o del saves segiesi juk Rolling Eyes
Man tai kaip refleksas: isedu i masina isijungiu maga isijungiu sviesas ir uzsidedu dirza! Be dirzo vaziuoti kazkaip net nepatogu.
Atgal į viršų Go down
ColDreX
Astra owner
Astra owner
ColDreX


Pranešimų skaičius : 132
Join date : 2008-03-25
Age : 36
Miestas : Kelme - Vilnius

Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 10:31 pm

man tai irgi jau refleksas issivystes Smile be dirzo atrodo lyg ir kazko truktu, kaip ir minejo Triger Smile
Atgal į viršų Go down
http://public.fotki.com/ColDreXas/opel-astra-f-carava-1/
Mantasastrike
Astra lover
Astra lover
Mantasastrike


Pranešimų skaičius : 489
Join date : 2008-03-07
Age : 35
Miestas : Siauliai

Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 10:37 pm

dendis rašo:
Mantasastrike rašo:
DiCaMMiLiO rašo:
o is kur tu zn kd tejses jau ant plauko? ar jau jauti kd tuoj kzka rimto padarysi kd atims? Very Happy
o is to, jog 3kartus jau prisidirbes, o 4 lemtingas silent teises 1men butu pajimtos No o kai db egzai cia pat, tai kazkaip negerai butu study

Kai mane nukirto be dirzo, tai mentas pasake, kad sekantis sykis jei vel be dirzo, vaziuosiu, bus tris menesiuis padziautos teises arba 10 dienu tiurmon... Vo taip va..
mentas be nuotaikos gal buwo? Laughing
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/mantike
Mantasastrike
Astra lover
Astra lover
Mantasastrike


Pranešimų skaičius : 489
Join date : 2008-03-07
Age : 35
Miestas : Siauliai

Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 10:39 pm

Triger rašo:
Nu nejaugi ta dirza taip sunku uzsisegti, tuo labiau, kad ir baudos tokios ir ne del kitu o del saves segiesi juk Rolling Eyes
Man tai kaip refleksas: isedu i masina isijungiu maga isijungiu sviesas ir uzsidedu dirza! Be dirzo vaziuoti kazkaip net nepatogu.
na taip ir as wisuomet jy uzsisegu, bet wa, kai iki parduoruwes wos 500m tai nespesi uzsisekt ir wel atsisek... Suspect
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/mantike
Sponsored content





Kas ant seiles... - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kas ant seiles...
Atgal į viršų 
Puslapis 36Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Astra-club :: Bendrai, autorenginiai, humoras :: Bendrai-
Pereiti į: