Astra-club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Astra-club

Astra Club
 
Norėdami įeit įNorėdami įeit į  rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Gamyklinis magas

Go down 
+3
Algirdas
dvyratukas
posa
7 posters
AutoriusPranešimas
posa
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 1
Join date : 2008-04-25

Gamyklinis magas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gamyklinis magas   Gamyklinis magas Icon_minitimePen. 04 25, 2008 6:53 pm

sweiki,
norejau pasiklausti kaip isimti standartini maga ... nes kazkotai jis pas mane lyg iauges..
Atgal į viršų Go down
dvyratukas
Astra owner
Astra owner
dvyratukas


Pranešimų skaičius : 65
Join date : 2008-04-21
Miestas : Pnw

Gamyklinis magas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gamyklinis magas   Gamyklinis magas Icon_minitimePen. 04 25, 2008 7:29 pm

kazkur cia maciau kaip isimti gamyklini magahttp://www.astraownersclub.com/vb/showthread.php?t=96753
Atgal į viršų Go down
Algirdas
Admin
Algirdas


Pranešimų skaičius : 1047
Join date : 2008-03-06
Age : 35
Miestas : Vilnius

Gamyklinis magas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gamyklinis magas   Gamyklinis magas Icon_minitimePen. 04 25, 2008 9:40 pm

Esme yra issukti 4 varztelius mago kampuose ir ikisus dvi tokias kaip znyples istraukti Razz nera taip lengva Smile

patarimas nuvaziuoti i koki tarkim Lapina ir jie isims jei graziai paprasysi ir nierko nekainuos Smile
Atgal į viršų Go down
https://astra.forumlt.com
Arthuras
Astra lover
Astra lover
Arthuras


Pranešimų skaičius : 408
Join date : 2008-03-06
Age : 36
Miestas : Vilnius

Gamyklinis magas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gamyklinis magas   Gamyklinis magas Icon_minitimePen. 04 25, 2008 11:43 pm

Algirdas rašo:
Esme yra issukti 4 varztelius mago kampuose ir ikisus dvi tokias kaip znyples istraukti Razz nera taip lengva Smile

patarimas nuvaziuoti i koki tarkim Lapina ir jie isims jei graziai paprasysi ir nierko nekainuos Smile

na nzn ar jau taip pasiseks, kad nieko nekainuos...

kaip algirdas minejo, pasiziurek, ar tose 4 skylese mago kampuose yra kas nors ar ne?> ten turetu but isukti tokie varztukai (atsukt galima su labai mazu sesiakampiu raktu). tada susieskai 4vinis, tokio diametro, kaip skyles, suvarai juos i vidu kiek lenda, visus vinis vienu metu reikia lengt berods i mago centra ir judint visa maga vienu metu... po kurio laiko pasiduoda.. Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.GalvosMasazuoklis.lt
Algirdas
Admin
Algirdas


Pranešimų skaičius : 1047
Join date : 2008-03-06
Age : 35
Miestas : Vilnius

Gamyklinis magas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gamyklinis magas   Gamyklinis magas Icon_minitimeŠt. 04 26, 2008 8:00 am

Su vyniais man nieko nesigavo ir vos nesulauziau mago Very Happy tiesiog ne pas visus jis taip lengvai islenda... net ir uzlenkus kampucius vyniu nieko nesigavo.. tada nuvariau i Lapina ir ten garazuose kur jie dirba buvo vienas lietuvis ir 3 rusai lapino darbuotojai Very Happy lietuvis sutiko padeti ir nieko nereikejo moket Wink
Atgal į viršų Go down
https://astra.forumlt.com
dvyratukas
Astra owner
Astra owner
dvyratukas


Pranešimų skaičius : 65
Join date : 2008-04-21
Miestas : Pnw

Gamyklinis magas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gamyklinis magas   Gamyklinis magas Icon_minitimeKv. 05 22, 2008 8:57 pm

gavau stiprintuva ir bandziau islupti gamyklini maga, daviaus 2 valandas, bet niekaip nesigavo jo iskrapstyti, kaip privirintas butu, nei krust Shocked
Atgal į viršų Go down
Arthuras
Astra lover
Astra lover
Arthuras


Pranešimų skaičius : 408
Join date : 2008-03-06
Age : 36
Miestas : Vilnius

Gamyklinis magas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gamyklinis magas   Gamyklinis magas Icon_minitimeKv. 05 22, 2008 11:18 pm

dvyratukas rašo:
gavau stiprintuva ir bandziau islupti gamyklini maga, daviaus 2 valandas, bet niekaip nesigavo jo iskrapstyti, kaip privirintas butu, nei krust Shocked

pirma kart isiminejant tai ir man jis toks prikepes buvo kad pz... judinau jau ten kaip reikalas... susinervinau.. pradejau trankyt ir pamaciau kad sonas atsoko.. Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.GalvosMasazuoklis.lt
Gedas
Astra owner
Astra owner
Gedas


Pranešimų skaičius : 167
Join date : 2008-04-15
Age : 45
Miestas : Vilnius

Gamyklinis magas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gamyklinis magas   Gamyklinis magas Icon_minitimePen. 05 23, 2008 6:48 am

Siaip man atrodo pas juos dar is galo yra galimybe verzle uzsukt. Teks jauciu isimt ta stalciuka kur virs pelenines ir bandyt pasiekt. Dar man rodos galima per bardacioka prieit ji nuemus. O siaip is priekio yra keturios skylutes per kurias valdosi keturi metaliniai stabdziai. Man virbalai padejo tame reikale.
Atgal į viršų Go down
dvyratukas
Astra owner
Astra owner
dvyratukas


Pranešimų skaičius : 65
Join date : 2008-04-21
Miestas : Pnw

Gamyklinis magas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gamyklinis magas   Gamyklinis magas Icon_minitimePen. 05 23, 2008 7:21 am

stalciuka pirmoj vietoj isemiau ir stumt ji is galo bandziau cviekus sukisus, bet juda tik visa panele centrine kartu su magu, jokios verzles nepavyko apciuopt, reik gal dar bardacioka pabandyk nusukt, gal maz kas pavyks
Atgal į viršų Go down
Gedas
Astra owner
Astra owner
Gedas


Pranešimų skaičius : 167
Join date : 2008-04-15
Age : 45
Miestas : Vilnius

Gamyklinis magas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gamyklinis magas   Gamyklinis magas Icon_minitimePen. 05 23, 2008 9:08 am

nu nezinau, nebent tas magas kokiais medvarsciais prisuktas ten pas tave
Atgal į viršų Go down
Algirdas
Admin
Algirdas


Pranešimų skaičius : 1047
Join date : 2008-03-06
Age : 35
Miestas : Vilnius

Gamyklinis magas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gamyklinis magas   Gamyklinis magas Icon_minitimePen. 05 23, 2008 11:19 am

viskas cia normalu! turi pirma isimti magnetola (atsukus tuos 4 varztelius ir ikisus spec. znyples nes pvz pas mane nei vyniai nei koks kitas daiktas nepadejo... labai smarkiai igrustas magas buvo) o tada kai isimi magnetola galesi ir stalciu ciupineti, neisemus magnetolos NIEKAIP negalesit atsukti varztelio kuris laiko stalciu.
Atgal į viršų Go down
https://astra.forumlt.com
Oggis
Astra owner
Astra owner
Oggis


Pranešimų skaičius : 192
Join date : 2008-03-06
Miestas : Vilnius

Gamyklinis magas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gamyklinis magas   Gamyklinis magas Icon_minitimePen. 05 23, 2008 1:03 pm

dvyratukas rašo:
stalciuka pirmoj vietoj isemiau ir stumt ji is galo bandziau cviekus sukisus, bet juda tik visa panele centrine kartu su magu, jokios verzles nepavyko apciuopt, reik gal dar bardacioka pabandyk nusukt, gal maz kas pavyks

Man irgi sunkiai sekesi islupt, buvau ir bordacioka isemes, bet jei as neklystu, bent pas mane, magas yra kisamas i toki stalciu, kuris dar fiksuojasi i sonus paneles, tad kol mago neistrauksi is stalciaus, tol to stalciaus neisstumsi, o stalcius bent pas mane gana uzdaras ir per bordacioko vieta nieko nepasiekiau gero. Kadangi mano magas kasetnikas, tai ikisus pirstus i kasetes vieta yra uz ko paimt, su kompaktu jei butu itariu nebuciau istraukes. Tvirciausiai maga stalciuje laiko kontaktu fiske, o tie sonuose, kur reikia nuspaust su viniu ar virbalu tik prilaiko, kol nenuspausta... Galiu tik palinket sekmes darbe...
Atgal į viršų Go down
http://public.fotki.com/oggis/astra
Arthuras
Astra lover
Astra lover
Arthuras


Pranešimų skaičius : 408
Join date : 2008-03-06
Age : 36
Miestas : Vilnius

Gamyklinis magas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gamyklinis magas   Gamyklinis magas Icon_minitimePen. 05 23, 2008 1:15 pm

dvyratukas rašo:
stalciuka pirmoj vietoj isemiau ir stumt ji is galo bandziau cviekus sukisus, bet juda tik visa panele centrine kartu su magu, jokios verzles nepavyko apciuopt, reik gal dar bardacioka pabandyk nusukt, gal maz kas pavyks

pamirsk... nuemes bardacioka nieko nepesi,. as puse paneles buvau isardes.. vistiek niekas ten nejudejo, lauzyt nesinorejo.. reik bandyt per tas skyles isimt..
Atgal į viršų Go down
http://www.GalvosMasazuoklis.lt
Gedas
Astra owner
Astra owner
Gedas


Pranešimų skaičius : 167
Join date : 2008-04-15
Age : 45
Miestas : Vilnius

Gamyklinis magas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gamyklinis magas   Gamyklinis magas Icon_minitimePen. 05 23, 2008 1:37 pm

Man irgi nelengvai issieme bet su virbalais isemiau, kaip sakiau. Sukisi virbalus is priekio i tas keturias skylutes, na reik ziuret kiek kisi, nes per giliai irgi ner gerai. taigi, tada paimi peili ar kazka panasaus ir bandai uzkises isjudint viena sona, po to kita. o jei pasieki is vidaus bent kiek dar ir pastumt gali. O del varzto tai pas mane mago gale yra sriegis islindes, o standartiniam Astros stalciuj yra skyle gale (na tiksliau plastmasine juostele per viduri su skyle). I ta sklyle tiesiai pataiko tas sriegis kur is galo mago. Zinau kad yra teke zmonem susidurt su tuo kad magas buvo prisuktas prie stalciaus.
Atgal į viršų Go down
dvyratukas
Astra owner
Astra owner
dvyratukas


Pranešimų skaičius : 65
Join date : 2008-04-21
Miestas : Pnw

Gamyklinis magas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gamyklinis magas   Gamyklinis magas Icon_minitimePen. 05 23, 2008 3:29 pm

nuvaziauvau pas elektrika ir islupum dviese bendrom jegom Smile , nuemem bardacioka, jis su atsuktuvu pro skyles esancias stalciuje stume o as maga su cviekais i sonus klibinau ir per pora min iskrapstem ji, prilitavo jis man linijinius isejimus, nes noresiu originalu maga ir pasilikt
Atgal į viršų Go down
Gedas
Astra owner
Astra owner
Gedas


Pranešimų skaičius : 167
Join date : 2008-04-15
Age : 45
Miestas : Vilnius

Gamyklinis magas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gamyklinis magas   Gamyklinis magas Icon_minitimePen. 05 23, 2008 3:37 pm

Nu va, sveikinu. Tikiuosi kai atgal dejot pasistenget kad kita kart lengviau issiimtu Smile
Atgal į viršų Go down
Rvs24
Astra owner
Astra owner
Rvs24


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2008-05-23
Age : 40
Miestas : Klaipėda

Gamyklinis magas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gamyklinis magas   Gamyklinis magas Icon_minitimePen. 05 23, 2008 4:01 pm

na as tai bedu neturejau issukau tuo varstelius, turejau po ranka dildikiu rinkini tai keturias jas panaudojau, ir magas pajudejo. Rolling Eyes o stalcius prisuktas buvo su vienu varstu gale. Smile
Atgal į viršų Go down
dvyratukas
Astra owner
Astra owner
dvyratukas


Pranešimų skaičius : 65
Join date : 2008-04-21
Miestas : Pnw

Gamyklinis magas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gamyklinis magas   Gamyklinis magas Icon_minitimePen. 05 23, 2008 6:47 pm

Gedas rašo:
Nu va, sveikinu. Tikiuosi kai atgal dejot pasistenget kad kita kart lengviau issiimtu Smile

dabar lengvai isiima, isemem velniom visai tuos fiksatorius Basketball
Atgal į viršų Go down
Algirdas
Admin
Algirdas


Pranešimų skaičius : 1047
Join date : 2008-03-06
Age : 35
Miestas : Vilnius

Gamyklinis magas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gamyklinis magas   Gamyklinis magas Icon_minitimePen. 05 23, 2008 6:50 pm

tokiu dalyku geriau labai neskelbk kol masinos numeriai avatare matosi.. Suspect

na cia atsargumui...

EDIT: nu oke neapsiziurejau Very Happy bet vis tiek geriau neskelbti Razz


Paskutinį kartą redagavo Algirdas, Pen. 05 23, 2008 6:58 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://astra.forumlt.com
dvyratukas
Astra owner
Astra owner
dvyratukas


Pranešimų skaičius : 65
Join date : 2008-04-21
Miestas : Pnw

Gamyklinis magas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gamyklinis magas   Gamyklinis magas Icon_minitimePen. 05 23, 2008 6:54 pm

Algirdas rašo:
tokiu dalyku geriau labai neskelbk kol masinos numeriai avatare matosi.. Suspect

na cia atsargumui...

nesimato gi numeriu, balta spalva jie uzslepti cyclops
Atgal į viršų Go down
Gedas
Astra owner
Astra owner
Gedas


Pranešimų skaičius : 167
Join date : 2008-04-15
Age : 45
Miestas : Vilnius

Gamyklinis magas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gamyklinis magas   Gamyklinis magas Icon_minitimeŠt. 05 24, 2008 9:22 am

ne nu jus cia susigincijot. Pas zmogu gi opriginalus opel magas(1), beto jis apie tai kalba astru forume(2). Kokia tikimybe kad kazkas is (2) draugu nuspres kad jam taip reikia (1) kad eis ieskot butent sitos astros?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gamyklinis magas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gamyklinis magas   Gamyklinis magas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Gamyklinis magas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Astra-club :: Bedos, patarimai :: Bėdos-
Pereiti į: