Astra-club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Astra-club

Astra Club
 
Norėdami įeit įNorėdami įeit į  rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 tiunio astra (cabrio)

Go down 
+7
Arthuras
ColDreX
DiuMonde
salvee
Mantasastrike
Algirdas
tiunis
11 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
tiunis
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 108
Join date : 2008-04-05
Age : 34
Miestas : marjampole/kalvarija

tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitimeSk. 04 06, 2008 7:13 pm

foto ikelsiu veliau nes kolkas labai jau ji negrazi

taigi astra F cabrio bertone
motoriukas 1.6 52KW
metai 1994.05
kuro sanaudos 6-7l
bukle po incidento dabar tvarkoma butent del sios priezasties ir neidejau foto

kas man joj patinka tai tai kad odines sildomos recaro kedes zeminta pakaba ir grazus ratukai o astra pasirinkau todel kad tiesiog reike ekonomiskos pigios ir kantrios masinos tiesa po omegos tai ji kibiras bet kolkas gerai jocolor
Atgal į viršų Go down
Algirdas
Admin
Algirdas


Pranešimų skaičius : 1047
Join date : 2008-03-06
Age : 35
Miestas : Vilnius

tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitimeSk. 04 06, 2008 7:19 pm

na jau na Smile kibiru vadini bestoge Smile juk dabar kaip tik turetum ja myleti nes kaip ir pavasaris Razz

kas per incidentas? Smile tu kaltas? Smile
Atgal į viršų Go down
https://astra.forumlt.com
tiunis
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 108
Join date : 2008-04-05
Age : 34
Miestas : marjampole/kalvarija

tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitimeSk. 04 06, 2008 8:04 pm

incidentas paprastas kairio sono dureles galinis sparnas beveik iki arkos veidrodelis va tik tiek daliu nukentejo truputi apsistumdem gatvej Laughing kaltas ne as bet kadangi neesu linkes i konfliktus su policija (jau ir taip jie mane gerai zino) tai apsejom be ju pasikvieciau automobiliu kebulo remontininka yvertino zala sumokejo ir issiskyrem kas sau Razz bet dar nuo tos ivertintos zalos man daug atliks Laughing nes tik dazyt duosiu meistram o pasiruosiau viska pats Laughing beto jau ir pora rudeliu buvo tai prie to pacio tas isgydziau Laughing kad labai jau tos mazos masinos barskuciai tai todel ir kibiras Laughing na bet panos dar i tokia lipa tai gyvent galima sunny
Atgal į viršų Go down
Algirdas
Admin
Algirdas


Pranešimų skaičius : 1047
Join date : 2008-03-06
Age : 35
Miestas : Vilnius

tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitimeSk. 04 06, 2008 8:08 pm

Wink na tai smagu kad i viska ziuri su sypsena Very Happy

lauksim foto Wink tinka ir senos pradziai Razz po to EDIT galesi padaryt ir pakeist Razz
Atgal į viršų Go down
https://astra.forumlt.com
tiunis
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 108
Join date : 2008-04-05
Age : 34
Miestas : marjampole/kalvarija

tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitimeSk. 04 06, 2008 8:17 pm

ykelksiu rytoj tokia kokia yra dabar biski marga bet nieko Laughing na ner ko man cia verkt visvien pavasaris ar taip ar taip buciau rudis tvarkes o dabar dar ir uz remonta sumoka ir uzsidirbu dviguba nauda Laughing
Atgal į viršų Go down
Mantasastrike
Astra lover
Astra lover
Mantasastrike


Pranešimų skaičius : 489
Join date : 2008-03-07
Age : 35
Miestas : Siauliai

tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitimeSk. 04 06, 2008 8:44 pm

Sweikas prisijunges Wink
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/mantike
salvee
Astra owner
Astra owner
salvee


Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2008-03-20
Age : 43
Miestas : Siauliai

tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitimePir. 04 07, 2008 7:11 am

tiunis rašo:

kas man joj patinka tai tai kad odines sildomos recaro kedes

jei kada atsibos tas kibiras ir zadesi parduoti, pranesk... susiisim salonais ir dar gausi ne menka "premija" is mano puses...
Atgal į viršų Go down
tiunis
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 108
Join date : 2008-04-05
Age : 34
Miestas : marjampole/kalvarija

tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitimePir. 04 07, 2008 8:33 pm

salvee rašo:
tiunis rašo:

kas man joj patinka tai tai kad odines sildomos recaro kedes

jei kada atsibos tas kibiras ir zadesi parduoti, pranesk... susiisim salonais ir dar gausi ne menka "premija" is mano puses...

parduot tai pabaigoj vasaros galvoju nes ant rudenio norisi dzipo Laughing o poto vel astrike reiks pirkt tik jau G ir coupe drunken
Atgal į viršų Go down
salvee
Astra owner
Astra owner
salvee


Pranešimų skaičius : 94
Join date : 2008-03-20
Age : 43
Miestas : Siauliai

tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitimeAntr. 04 08, 2008 7:05 am

tiunis rašo:
salvee rašo:
tiunis rašo:

kas man joj patinka tai tai kad odines sildomos recaro kedes

jei kada atsibos tas kibiras ir zadesi parduoti, pranesk... susiisim salonais ir dar gausi ne menka "premija" is mano puses...

parduot tai pabaigoj vasaros galvoju nes ant rudenio norisi dzipo Laughing o poto vel astrike reiks pirkt tik jau G ir coupe drunken

natai prisimink ka siuliau...jei viskas ok tai min 100eur iskart uzdirbsi.
Atgal į viršų Go down
DiuMonde
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 89
Join date : 2008-03-16
Age : 34

tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitimeAntr. 04 08, 2008 7:37 am

[quote="tiunis"]foto ikelsiu veliau nes kolkas labai jau ji negrazi

taigi astra F cabrio bertone
motoriukas 1.6 52KW
metai 1994.05
kuro sanaudos 6-7l
kaip tu o tokias sanaudas sutelpi man maziau 10 neiseina su tokiu pat mataru bounce
Atgal į viršų Go down
http://www.public.fotki.com/DiuMonde/
Mantasastrike
Astra lover
Astra lover
Mantasastrike


Pranešimų skaičius : 489
Join date : 2008-03-07
Age : 35
Miestas : Siauliai

tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitimeAntr. 04 08, 2008 9:47 am

[quote="DiuMonde"]
tiunis rašo:
foto ikelsiu veliau nes kolkas labai jau ji negrazi

taigi astra F cabrio bertone
motoriukas 1.6 52KW
metai 1994.05
kuro sanaudos 6-7l
kaip tu o tokias sanaudas sutelpi man maziau 10 neiseina su tokiu pat mataru bounce
arba nemoki waziuot, arba auto netwarkinga Razz
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/mantike
DiuMonde
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 89
Join date : 2008-03-16
Age : 34

tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitimeAntr. 04 08, 2008 6:37 pm

[quote="Mantasastrike"]
DiuMonde rašo:
tiunis rašo:
foto ikelsiu veliau nes kolkas labai jau ji negrazi

taigi astra F cabrio bertone
motoriukas 1.6 52KW
metai 1994.05
kuro sanaudos 6-7l
kaip tu o tokias sanaudas sutelpi man maziau 10 neiseina su tokiu pat mataru bounce
arba nemoki waziuot, arba auto netwarkinga Razz
twarkinga wiskas bet wa padangos placios uzsidejo ir siap *** nemoku kaip pensininkas wazuot
Atgal į viršų Go down
http://www.public.fotki.com/DiuMonde/
tiunis
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 108
Join date : 2008-04-05
Age : 34
Miestas : marjampole/kalvarija

tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitimeAntr. 04 08, 2008 8:33 pm

ner ko man ja vaikyt logika paprasta veciu 140 abarotai apie 5000 varau 80-90 abarotai apie 2500 jei prie 2500 ima 6-6.5 tai prie 5000 12-13l padangos ir pas mane ne siauros o del vazinejimo kaip pensininkas tai paprasciausiai 1 padanga man kainuoja apie 160lt taigi neturiu 320lt atliekamu kuriuos galeciau naujiem ratam skirt todel tenkinuosi tais kurie yra ir nepjaunu o kai norisi uzpjaut dedu siauras neporines padangas kuriu turiu daug daug daug Laughing beje kiek tavoji eina mano daugiau 150 neistrauke Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
Mantasastrike
Astra lover
Astra lover
Mantasastrike


Pranešimų skaičius : 489
Join date : 2008-03-07
Age : 35
Miestas : Siauliai

tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitimeAntr. 04 08, 2008 9:37 pm

na sawo zyzeliuka buwau ir 190 nugynes Razz
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/mantike
ColDreX
Astra owner
Astra owner
ColDreX


Pranešimų skaičius : 132
Join date : 2008-03-25
Age : 36
Miestas : Kelme - Vilnius

tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitimeAntr. 04 08, 2008 10:11 pm

Mantasastrike rašo:
na sawo zyzeliuka buwau ir 190 nugynes Razz
190 su zirzeliu? Shocked kazkas nerealaus... nebandziau saviskes kiek eitu, bet kazkaip nlb tikis kad tiek istrauktu... jauciu net gamintojai nurodo koki ~170 top speed...
Atgal į viršų Go down
http://public.fotki.com/ColDreXas/opel-astra-f-carava-1/
Algirdas
Admin
Algirdas


Pranešimų skaičius : 1047
Join date : 2008-03-06
Age : 35
Miestas : Vilnius

tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitimeAntr. 04 08, 2008 10:15 pm

as su savaja pirmomis turejimo dienomis netiketai buvau pasiekes 150 ir daugiau nesinoretu bandyti Wink bo kai dazni mano masrutai i moletus ir atgal tai zinau beveik visas milycijos buvimo vietas... tuo 150 pravariau butent pro viena ju megstamiausiu... aciu dievui nieko nebuvo..o tikslas buvo pavyti minivena kuris vaziavo Vilnius-Utena keliu 110 km/h kur leistinas 90 :p man kaip ir nesinori moketi baudos todel leidziu kitiem priesais vaziuoti o pats kaip erke prisisiurbe seku Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://astra.forumlt.com
Mantasastrike
Astra lover
Astra lover
Mantasastrike


Pranešimų skaičius : 489
Join date : 2008-03-07
Age : 35
Miestas : Siauliai

tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitimeAntr. 04 08, 2008 10:24 pm

ColDreX rašo:
Mantasastrike rašo:
na sawo zyzeliuka buwau ir 190 nugynes Razz
190 su zirzeliu? Shocked kazkas nerealaus... nebandziau saviskes kiek eitu, bet kazkaip nlb tikis kad tiek istrauktu... jauciu net gamintojai nurodo koki ~170 top speed...
na galwokit ka norit, eat sakau taip kaip buwo, da su draugeliu kartu warem Cool viena kart pagynia ir fsio, uzteks jai Twisted Evil
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/mantike
ColDreX
Astra owner
Astra owner
ColDreX


Pranešimų skaičius : 132
Join date : 2008-03-25
Age : 36
Miestas : Kelme - Vilnius

tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitimeAntr. 04 08, 2008 10:44 pm

na galwokit ka norit, eat sakau taip kaip buwo, da su draugeliu kartu warem Cool viena kart pagynia ir fsio, uzteks jai Twisted Evil[/quote]
o pas tave tas isuzinis motoras su 60 kW?
Atgal į viršų Go down
http://public.fotki.com/ColDreXas/opel-astra-f-carava-1/
Mantasastrike
Astra lover
Astra lover
Mantasastrike


Pranešimų skaičius : 489
Join date : 2008-03-07
Age : 35
Miestas : Siauliai

tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitimeAntr. 04 08, 2008 10:56 pm

ColDreX rašo:
na galwokit ka norit, eat sakau taip kaip buwo, da su draugeliu kartu warem Cool viena kart pagynia ir fsio, uzteks jai Twisted Evil
o pas tave tas isuzinis motoras su 60 kW?[/quote]
tai. tas pats, pas mane nera katalizatoriaus, paskum dar sportinis bakelis stowi, ir tada kai bandziau nebuwo kuro filtro (kuris jau sumontuotas)Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/mantike
Algirdas
Admin
Algirdas


Pranešimų skaičius : 1047
Join date : 2008-03-06
Age : 35
Miestas : Vilnius

tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitimeAntr. 04 08, 2008 10:58 pm

Baikite savo reikalus aptarineti svetimoje temoje Very Happy pasigyret kas kiek vaziavot ir gana Wink

Tiuni: na pirmyn pirmyn nuotrauka mesk Smile
Atgal į viršų Go down
https://astra.forumlt.com
tiunis
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 108
Join date : 2008-04-05
Age : 34
Miestas : marjampole/kalvarija

tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitimeTr. 04 09, 2008 9:04 pm

tuoj vyrai tik kad negaunu rodu as snd su ta imageshack.us bet pasistenksiu
Atgal į viršų Go down
tiunis
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 108
Join date : 2008-04-05
Age : 34
Miestas : marjampole/kalvarija

tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitimeTr. 04 09, 2008 9:36 pm

svarbu gera nakleike ant kapoto ir geri numeriai beje DNO rusiskai reiskia dugnas Laughing
tiunio astra (cabrio) Imgp0627jj0.th

prie geros nakleikos ir numeriu reikia kad butu patogu Smile koza + recaro+ sildomos
tiunio astra (cabrio) Imgp0629on9.th

tiunio astra (cabrio) Imgp0632ra0.th

na ant bagazines ir spoileris nepamaiso Very Happy
tiunio astra (cabrio) Imgp0630pa8.th

galima ir is garazo istraukt Laughing labai gerai matyt i kur gavus astruke sitoj foto Smile
tiunio astra (cabrio) Imgp0635od9.th

is kitos puses
tiunio astra (cabrio) Imgp0634fa5.th

beje masina siandien isvaryta dazyt

edit: ateiti laukia langu tamsinimas zalia klijonke + sportinis baciokas papiktinimai jau pagaminti Smile traipat bus keciamos groteles salone bei dugne ideti LED turiu tuning bamperius tik beda kad jie tiktu hecbekui o ne sedanui ar cabrio tad jei kam reikes galiu papigei perleist Smile beje bamperiai nezinau nuo ko bet priekini buvau prisimetes tai visai gerai tik biskeli reiktu perdaryt


Paskutinį kartą redagavo tiunis, Tr. 04 09, 2008 10:10 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
ColDreX
Astra owner
Astra owner
ColDreX


Pranešimų skaičius : 132
Join date : 2008-03-25
Age : 36
Miestas : Kelme - Vilnius

tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitimeTr. 04 09, 2008 9:50 pm

oba! spalva tokia kaip ir mano Wink antra astra F su tokia spalva matau Smile
Atgal į viršų Go down
http://public.fotki.com/ColDreXas/opel-astra-f-carava-1/
tiunis
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 108
Join date : 2008-04-05
Age : 34
Miestas : marjampole/kalvarija

tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitimeTr. 04 09, 2008 9:59 pm

sita spalva labai dazna reikia butent tokios spalvos kapoto dabar man Smile
Atgal į viršų Go down
Algirdas
Admin
Algirdas


Pranešimų skaičius : 1047
Join date : 2008-03-06
Age : 35
Miestas : Vilnius

tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitimeTr. 04 09, 2008 10:10 pm

Na kad tu ka kaip fainai atrodo Very Happy sedynes ir ratai taaaip puosia masina drunken noreciau as irgi cabrio tokio ir kaina ju nera didele ale tik kad man jos reiketu tik vasarai ir tai ne kasdeinai Very Happy netureciau kur uzkonservaves jos laikyt Very Happy

sauniai atrodo Wink o dar kai dabrai bus baigti cheers
Atgal į viršų Go down
https://astra.forumlt.com
Sponsored content





tiunio astra (cabrio) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tiunio astra (cabrio)   tiunio astra (cabrio) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
tiunio astra (cabrio)
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» salvee's astra f cabrio
» Jankio Astra
» Astra G --> Spoileris
» Astra 1.6 16 valve
» Liocha astra :)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Astra-club :: Bendruomenė :: Astrų galerijos-
Pereiti į: