Astra-club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Astra-club

Astra Club
 
Norėdami įeit įNorėdami įeit į  rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Apsedo nesekmes

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
DiCaMMiLiO
Astra owner
Astra owner
DiCaMMiLiO


Pranešimų skaičius : 177
Join date : 2008-03-12
Age : 36
Miestas : Vilnius

Apsedo nesekmes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Apsedo nesekmes   Apsedo nesekmes Icon_minitimePen. 04 04, 2008 6:52 am

nzn kas cia man atsitiko bt esu apsestas kazkokiu nelajmiu su auto.... nzn cia juoktis ar verkt Smile pries men supyle man manaja auto ir db stovi kieme, taj negana to vakar uzluzo ir tevo masina su kuria db vazinejau, nes tevas dave man ja kol savo susitvarkysiu... gal kas zinot kokia bureja ar maga kd atkeretu mane nuo nesekmiu su auto Very Happy joke Very Happy
Atgal į viršų Go down
Oggis
Astra owner
Astra owner
Oggis


Pranešimų skaičius : 192
Join date : 2008-03-06
Miestas : Vilnius

Apsedo nesekmes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apsedo nesekmes   Apsedo nesekmes Icon_minitimePen. 04 04, 2008 8:31 am

DiCaMMiLiO rašo:
nzn kas cia man atsitiko bt esu apsestas kazkokiu nelajmiu su auto.... nzn cia juoktis ar verkt Smile pries men supyle man manaja auto ir db stovi kieme, taj negana to vakar uzluzo ir tevo masina su kuria db vazinejau, nes tevas dave man ja kol savo susitvarkysiu... gal kas zinot kokia bureja ar maga kd atkeretu mane nuo nesekmiu su auto Very Happy joke Very Happy

Savaitgalis kaip tik arteja, bandyk sekmadieni i baznycia nueit, nuodemes issakyt kleboneliui gal pades Very Happy Razz Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://public.fotki.com/oggis/astra
Algirdas
Admin
Algirdas


Pranešimų skaičius : 1047
Join date : 2008-03-06
Age : 35
Miestas : Vilnius

Apsedo nesekmes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apsedo nesekmes   Apsedo nesekmes Icon_minitimePen. 04 04, 2008 1:11 pm

is tiesu labai geri burejai yra tokie vadinamieji automechanikai na bet ir i baznycia patarciau nueiti Wink susikaupti, pabuti su savimi, apgalvoti viska Smile
Atgal į viršų Go down
https://astra.forumlt.com
esylis
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 95
Join date : 2008-03-14
Age : 37
Miestas : Kaunas

Apsedo nesekmes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apsedo nesekmes   Apsedo nesekmes Icon_minitimePen. 04 04, 2008 2:20 pm

Algirdai o uzrasiukas ant soninio stiklo kokio aukscio bus? nes manyciau jej desi koki 10x30cm tai labai jau jis ziauriai atrodys
Atgal į viršų Go down
esylis
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 95
Join date : 2008-03-14
Age : 37
Miestas : Kaunas

Apsedo nesekmes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apsedo nesekmes   Apsedo nesekmes Icon_minitimePen. 04 04, 2008 2:24 pm

ups ne sitoj temoj parasiau kazkaip uzsigalvojau Smile
Atgal į viršų Go down
DiCaMMiLiO
Astra owner
Astra owner
DiCaMMiLiO


Pranešimų skaičius : 177
Join date : 2008-03-12
Age : 36
Miestas : Vilnius

Apsedo nesekmes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apsedo nesekmes   Apsedo nesekmes Icon_minitimePen. 04 04, 2008 6:59 pm

Oggis rašo:
DiCaMMiLiO rašo:
nzn kas cia man atsitiko bt esu apsestas kazkokiu nelajmiu su auto.... nzn cia juoktis ar verkt Smile pries men supyle man manaja auto ir db stovi kieme, taj negana to vakar uzluzo ir tevo masina su kuria db vazinejau, nes tevas dave man ja kol savo susitvarkysiu... gal kas zinot kokia bureja ar maga kd atkeretu mane nuo nesekmiu su auto Very Happy joke Very Happy

Savaitgalis kaip tik arteja, bandyk sekmadieni i baznycia nueit, nuodemes issakyt kleboneliui gal pades Very Happy Razz Very Happy

kd poteriu nebemoku Very Happy
Atgal į viršų Go down
Oggis
Astra owner
Astra owner
Oggis


Pranešimų skaičius : 192
Join date : 2008-03-06
Miestas : Vilnius

Apsedo nesekmes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apsedo nesekmes   Apsedo nesekmes Icon_minitimePen. 04 04, 2008 7:36 pm

DiCaMMiLiO rašo:


kd poteriu nebemoku Very Happy

Tada teks pasinaudot Algirdo pasiulymu Smile Razz
Atgal į viršų Go down
http://public.fotki.com/oggis/astra
DiCaMMiLiO
Astra owner
Astra owner
DiCaMMiLiO


Pranešimų skaičius : 177
Join date : 2008-03-12
Age : 36
Miestas : Vilnius

Apsedo nesekmes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apsedo nesekmes   Apsedo nesekmes Icon_minitimePen. 04 04, 2008 7:56 pm

*** nebesuprantu kajp gali gedimaj atsiradinet masinaj stovint 3sav neliestaj kieme....*** jau antra gedima aptinku per ta lajka kaj stovi kieme sudauzyta...
Atgal į viršų Go down
Mantasastrike
Astra lover
Astra lover
Mantasastrike


Pranešimų skaičius : 489
Join date : 2008-03-07
Age : 35
Miestas : Siauliai

Apsedo nesekmes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apsedo nesekmes   Apsedo nesekmes Icon_minitimePen. 04 04, 2008 8:02 pm

na gedimas gedimui nelygu, kas per do gedimai? Rolling Eyes
P.S. necenzuriniu zodziu geriau newartok Wink


Paskutinį kartą redagavo Mantasastrike, Pen. 04 04, 2008 9:44 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/mantike
DiCaMMiLiO
Astra owner
Astra owner
DiCaMMiLiO


Pranešimų skaičius : 177
Join date : 2008-03-12
Age : 36
Miestas : Vilnius

Apsedo nesekmes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apsedo nesekmes   Apsedo nesekmes Icon_minitimePen. 04 04, 2008 9:13 pm

Mantasastrike rašo:
na gedimas gedimui nelygu, kas per do gedimai? Rolling Eyes
P.S. necenzuriniu zodziu geriau newartok Wink

krc kaj ant degimo arba uzkurus kelias sekundes kur kilometrazo trip is pradziu heroglifus rodo tik po to normalius ir tik po to skajciai, ir dar kzkas su radiatorium ar kuom ten, xuj znaj kzkur is priekio kzkoks pasalinis garsas toks idomus atsirado ir niekajp nedingsta..
Atgal į viršų Go down
Mantasastrike
Astra lover
Astra lover
Mantasastrike


Pranešimų skaičius : 489
Join date : 2008-03-07
Age : 35
Miestas : Siauliai

Apsedo nesekmes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apsedo nesekmes   Apsedo nesekmes Icon_minitimePen. 04 04, 2008 9:44 pm

o tas garsas pastowiai, ar pokol salta masina? Suspect
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/mantike
DiCaMMiLiO
Astra owner
Astra owner
DiCaMMiLiO


Pranešimų skaičius : 177
Join date : 2008-03-12
Age : 36
Miestas : Vilnius

Apsedo nesekmes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apsedo nesekmes   Apsedo nesekmes Icon_minitimePen. 04 04, 2008 9:49 pm

Mantasastrike rašo:
o tas garsas pastowiai, ar pokol salta masina? Suspect

blem ryte kaj buvau uzkures auto jo isvis nebuvo o vakare jau buvo, pravaziavau net specialiai kelius kilus po kiemus vietiek buvo... del to trip kilometrazo taj ciuju kd gali but del vienos dauztos detales, taj nlb pergyvnu,bt cia kas per velniava...
Atgal į viršų Go down
Mantasastrike
Astra lover
Astra lover
Mantasastrike


Pranešimų skaičius : 489
Join date : 2008-03-07
Age : 35
Miestas : Siauliai

Apsedo nesekmes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apsedo nesekmes   Apsedo nesekmes Icon_minitimePen. 04 04, 2008 9:57 pm

na nzn, sudetingai cia pas tawe, kai twarkysi ka nors pawarzysi gal iur bus wiskas ok Wink
p.s. tik nenuleisk ranku Wink kartais jau taip buna, jog wisos bedos susideda y wiena wieta Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/mantike
Sponsored content





Apsedo nesekmes Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apsedo nesekmes   Apsedo nesekmes Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Apsedo nesekmes
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Astra-club :: Bendrai, autorenginiai, humoras :: Bendrai-
Pereiti į: