Astra-club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Astra-club

Astra Club
 
Norėdami įeit įNorėdami įeit į  rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Perku sildomas sedynes Astrai G

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Qosmio
Astra owner
Astra owner
Qosmio


Pranešimų skaičius : 111
Join date : 2008-03-20

Perku sildomas sedynes Astrai G Empty
RašytiTemos pavadinimas: Perku sildomas sedynes Astrai G   Perku sildomas sedynes Astrai G Icon_minitimeTr. 03 26, 2008 9:41 pm

Jei kolegos pamatytumete kur nors skelbima su sia inf. ,praneskite Wink
Aisku, jeigu patys nesugalvosite nusipirkti Smile
Atgal į viršų Go down
Oggis
Astra owner
Astra owner
Oggis


Pranešimų skaičius : 192
Join date : 2008-03-06
Miestas : Vilnius

Perku sildomas sedynes Astrai G Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perku sildomas sedynes Astrai G   Perku sildomas sedynes Astrai G Icon_minitimeKv. 03 27, 2008 7:46 am

Kazkur esu mates manuala kaip isidet sildymo elementus i paprastas sedynes, bet kazi kas labiau apsimoka? Bet manau bet kokiu atveju darbo nemazai, nes reikes laidu, mygtuko ir t.t. Man asmeniskai nepatinka sitas navarotas, as jo nenaudociau jei jis ir butu, nors pvz mano zmonai labai patinka ziema sitas dalykas, kol nusigramdo masina, sedynes jau siltos Smile
Atgal į viršų Go down
http://public.fotki.com/oggis/astra
Qosmio
Astra owner
Astra owner
Qosmio


Pranešimų skaičius : 111
Join date : 2008-03-20

Perku sildomas sedynes Astrai G Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perku sildomas sedynes Astrai G   Perku sildomas sedynes Astrai G Icon_minitimeKv. 03 27, 2008 5:37 pm

Oggis rašo:
Kazkur esu mates manuala kaip isidet sildymo elementus i paprastas sedynes, bet kazi kas labiau apsimoka? Bet manau bet kokiu atveju darbo nemazai, nes reikes laidu, mygtuko ir t.t. Man asmeniskai nepatinka sitas navarotas, as jo nenaudociau jei jis ir butu, nors pvz mano zmonai labai patinka ziema sitas dalykas, kol nusigramdo masina, sedynes jau siltos Smile
Tai vat, kad jokiu laidu(pravodkiu nereikia).Kai ardziau panele, tai visa pravodke yra .Ko truksta ir reiketu, tai sildymo elementu(i sedynes) ir mygtuku su pagrindu(plastmase).Daugiau viskas ok.
Kas liecia sildomas sedynes, tai man sitas navarotas liuks Wink
Atgal į viršų Go down
Oggis
Astra owner
Astra owner
Oggis


Pranešimų skaičius : 192
Join date : 2008-03-06
Miestas : Vilnius

Perku sildomas sedynes Astrai G Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perku sildomas sedynes Astrai G   Perku sildomas sedynes Astrai G Icon_minitimeKv. 03 27, 2008 5:54 pm

Qosmio rašo:

Tai vat, kad jokiu laidu(pravodkiu nereikia).Kai ardziau panele, tai visa pravodke yra.

Na tada liuks, kad viskas beveik yra Smile
Atgal į viršų Go down
http://public.fotki.com/oggis/astra
Algirdas
Admin
Algirdas


Pranešimų skaičius : 1047
Join date : 2008-03-06
Age : 35
Miestas : Vilnius

Perku sildomas sedynes Astrai G Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perku sildomas sedynes Astrai G   Perku sildomas sedynes Astrai G Icon_minitimeKv. 03 27, 2008 7:04 pm

pas mama ir sese yra pas mane nera tokio dalyko Smile su sese kiek vaziavau niekada nenaudojau Smile o ji megsta pasisildyt Smile su mama kiek vaziavau tai kartais isijungiu nors mamai tai sako nereikalingas toks daiktas, nes dar kokios ligos gali pulti jei i salta ora iseisi karsta nugara Razz

na ziurekis Smile man butu naudingiau koks sportinis bakelis kad vos vos duslumo prideu bet neburgstu be galo Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://astra.forumlt.com
Qosmio
Astra owner
Astra owner
Qosmio


Pranešimų skaičius : 111
Join date : 2008-03-20

Perku sildomas sedynes Astrai G Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perku sildomas sedynes Astrai G   Perku sildomas sedynes Astrai G Icon_minitimeKv. 03 27, 2008 7:22 pm

to:Algirdas
Na, o man kaip tik patinka tylus ramus variklio darbas ir ypac kai nekarkia gale duslerka Very Happy Ir kai zinai, kad spustelejus gaza, prabunda zveriokas...tyliai ir ramiai Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
Algirdas
Admin
Algirdas


Pranešimų skaičius : 1047
Join date : 2008-03-06
Age : 35
Miestas : Vilnius

Perku sildomas sedynes Astrai G Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perku sildomas sedynes Astrai G   Perku sildomas sedynes Astrai G Icon_minitimeKv. 03 27, 2008 7:57 pm

na as pirma paziuresiu kaip draugui burgz tas bakelis Very Happy sako kad ten tik vos vos jis duslumo prideda ir neaidi per laukus Very Happy paziuresiu kaip ten gyvai jis dirba ir tada nuspresiu nes ir pats nesu salininkas tu kur uz 10 km girdisi Very Happy bet kazko truputi netrukdanciai dusliau visai noretusi Smile
Atgal į viršų Go down
https://astra.forumlt.com
Oggis
Astra owner
Astra owner
Oggis


Pranešimų skaičius : 192
Join date : 2008-03-06
Miestas : Vilnius

Perku sildomas sedynes Astrai G Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perku sildomas sedynes Astrai G   Perku sildomas sedynes Astrai G Icon_minitimeŠt. 03 29, 2008 7:22 pm

radau kur sakiau buvau mates kaip isidet sildymo elementus, tiesa ne Astrai, bet principas manau turetu but panasus, tik neisivaizduoju kur reiktu gaut tuos sildymo elementus...
http://www.kampfkeks.com/Technik_Sitzheizung_Einbau.html
Atgal į viršų Go down
http://public.fotki.com/oggis/astra
esylis
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 95
Join date : 2008-03-14
Age : 37
Miestas : Kaunas

Perku sildomas sedynes Astrai G Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perku sildomas sedynes Astrai G   Perku sildomas sedynes Astrai G Icon_minitimePir. 03 31, 2008 11:57 am

to: Qosmio
sutinku su tavim.man irgi patinka kai vazineji su niekuom neisskirtine masina bet kai spusteli tai jinai labai isskirtine pasidaro Smile as turiu dar ir calibra 2.5varikliuku tai su ja labai megstu retkarciais pasivazineti Smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Perku sildomas sedynes Astrai G Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perku sildomas sedynes Astrai G   Perku sildomas sedynes Astrai G Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Perku sildomas sedynes Astrai G
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Perku Astrai F 1.7 TD 95 m. TID (laikrodis,data,isores temp.)
» slenkscius ir dar si bei ta [astrai F]
» PERKU G dalis
» pirskiu slenksti astrai G 2/3 duru

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Astra-club :: Turgus :: Perku-
Pereiti į: