Astra-club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Astra-club

Astra Club
 
Norėdami įeit įNorėdami įeit į  rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Spoileris virs galino lango

Go down 
+3
Qosmio
Algirdas
Limo
7 posters
AutoriusPranešimas
Limo
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2008-03-07

Spoileris virs galino lango Empty
RašytiTemos pavadinimas: Spoileris virs galino lango   Spoileris virs galino lango Icon_minitimeKv. 05 15, 2008 12:20 pm

Noriu spoilerio virs galinio lango, kaip manot ar gerai atrodis ar bus perdaug Question man asmeniskai tai Cool afro
Atgal į viršų Go down
Algirdas
Admin
Algirdas


Pranešimų skaičius : 1047
Join date : 2008-03-06
Age : 35
Miestas : Vilnius

Spoileris virs galino lango Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spoileris virs galino lango   Spoileris virs galino lango Icon_minitimeKv. 05 15, 2008 12:26 pm

nu kad reikia pamatyti bendra vaizda ir tada zinosim ar bus per daug ar ne Razz
siaip man tai jie visai nieko atrodo Wink
Atgal į viršų Go down
https://astra.forumlt.com
Qosmio
Astra owner
Astra owner
Qosmio


Pranešimų skaičius : 111
Join date : 2008-03-20

Spoileris virs galino lango Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spoileris virs galino lango   Spoileris virs galino lango Icon_minitimeKv. 05 15, 2008 8:12 pm

O man spoileriai nelabai. Netokia astra(bent G) jau sportine masina, kad spoileriais ja apkrauti.. jocolor
Atgal į viršų Go down
Gedas
Astra owner
Astra owner
Gedas


Pranešimų skaičius : 167
Join date : 2008-04-15
Age : 45
Miestas : Vilnius

Spoileris virs galino lango Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spoileris virs galino lango   Spoileris virs galino lango Icon_minitimeKv. 05 15, 2008 8:14 pm

Gal ir nelabai sportine, bet tie spoileriai kur gamykloj deda arba autorizuotos opel tiuningo firmos deda manau tinka ir gal net padeda. Bet virs galinio lango spoileris gal kiek perdaug but. Bet cia tik mano nuomone.
Atgal į viršų Go down
Gedas
Astra owner
Astra owner
Gedas


Pranešimų skaičius : 167
Join date : 2008-04-15
Age : 45
Miestas : Vilnius

Spoileris virs galino lango Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spoileris virs galino lango   Spoileris virs galino lango Icon_minitimeKv. 05 15, 2008 8:17 pm

Qosmio rašo:
O man spoileriai nelabai. Netokia astra(bent G) jau sportine masina, kad spoileriais ja apkrauti.. jocolor

Is kitos puses pas tave Qosmio, 2.2DTI variklis, 125arklio galios ir kruva sukamo momento. man tai pakankamai sportiskai atrodo. Noreciau pabandyt kaip tavo astra vaziuoja. Teko SAAB 9-3 su tokiu variliu bandyt. Atomine masinyte.
Atgal į viršų Go down
Limo
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2008-03-07

Spoileris virs galino lango Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spoileris virs galino lango   Spoileris virs galino lango Icon_minitimePen. 05 16, 2008 12:27 pm

Spoileris virs galino lango 4702 man grazu gaila truputi brangu 220 Lt.
Atgal į viršų Go down
AMD
Astra owner
Astra owner
AMD


Pranešimų skaičius : 137
Join date : 2008-03-09
Miestas : Šiauliai

Spoileris virs galino lango Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spoileris virs galino lango   Spoileris virs galino lango Icon_minitimePen. 05 16, 2008 12:36 pm

Tai nupirkti yra viena, o dar paruoshti, nudazyti ir uzdeti vel dideli pinigai. Pirkdamas OPC spoileri galvojau, kad maximum isleisiu 300Lt, spekit is 30 kartu, kiek viskas kainavo Suspect
Atgal į viršų Go down
http://www.cardomain.com/ride/2571552/
Oggis
Astra owner
Astra owner
Oggis


Pranešimų skaičius : 192
Join date : 2008-03-06
Miestas : Vilnius

Spoileris virs galino lango Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spoileris virs galino lango   Spoileris virs galino lango Icon_minitimePen. 05 16, 2008 1:42 pm

AMD rašo:
Tai nupirkti yra viena, o dar paruoshti, nudazyti ir uzdeti vel dideli pinigai. Pirkdamas OPC spoileri galvojau, kad maximum isleisiu 300Lt, spekit is 30 kartu, kiek viskas kainavo Suspect

Spejimas Nr1: 450Lt
Atgal į viršų Go down
http://public.fotki.com/oggis/astra
AMD
Astra owner
Astra owner
AMD


Pranešimų skaičius : 137
Join date : 2008-03-09
Miestas : Šiauliai

Spoileris virs galino lango Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spoileris virs galino lango   Spoileris virs galino lango Icon_minitimePen. 05 16, 2008 2:31 pm

Oggis rašo:

Spejimas Nr1: 450Lt

Galima sakyti pataikiai ir tai cia tipo po pigiai blin Exclamation

Zodziu isvis velniop dabar tuos tuningus, nes visiskai absurdiskos kainos, nebent pats turi salygas bei moki ruoshti, dazyti ir t.t...
Atgal į viršų Go down
http://www.cardomain.com/ride/2571552/
DjToxic
Astra owner
Astra owner
DjToxic


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2008-04-13
Miestas : Vilnius

Spoileris virs galino lango Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spoileris virs galino lango   Spoileris virs galino lango Icon_minitimePen. 05 16, 2008 2:36 pm

Seip jei tureciau Astra G hechbek tai ieskociau sau tokio komplekto:

Spoileris virs galino lango Astra_g_rear_spoiler

Tik nezinau ar Lietuvoje imanoma tokiu rast Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.Maffia.lt
Oggis
Astra owner
Astra owner
Oggis


Pranešimų skaičius : 192
Join date : 2008-03-06
Miestas : Vilnius

Spoileris virs galino lango Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spoileris virs galino lango   Spoileris virs galino lango Icon_minitimePen. 05 16, 2008 3:05 pm

AMD rašo:

Galima sakyti pataikiai ir tai cia tipo po pigiai blin Exclamation

Zodziu isvis velniop dabar tuos tuningus, nes visiskai absurdiskos kainos, nebent pats turi salygas bei moki ruoshti, dazyti ir t.t...

As kai tik nusipirkau masina, veziau priekini buferi perdazyt, nes prancuzu vairavimo manieros man nepriimtinos ir visi po to sekantys veiksniai. Pats buferi nuemiau, jiems reikejo paruost ir nudazyt, tai 300Lt nuplese, tipo didelis buferis, daug dazu, paruosimas ir t.t. Ir tai buvo pries metus, o dabar itariu kainos dar pakilusios, o Siauliose tokios kainos cia? Gal kur aplink kokiam Pakruoji kas uzsiima pigiau, ten pastebejau liaudis is Amerikos tachku prisivare, gal sakau yra kur nebrangiai atkalineja?
Atgal į viršų Go down
http://public.fotki.com/oggis/astra
AMD
Astra owner
Astra owner
AMD


Pranešimų skaičius : 137
Join date : 2008-03-09
Miestas : Šiauliai

Spoileris virs galino lango Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spoileris virs galino lango   Spoileris virs galino lango Icon_minitimePen. 05 16, 2008 4:02 pm

Oggis rašo:

As kai tik nusipirkau masina, veziau priekini buferi perdazyt, nes prancuzu vairavimo manieros man nepriimtinos ir visi po to sekantys veiksniai. Pats buferi nuemiau, jiems reikejo paruost ir nudazyt, tai 300Lt nuplese, tipo didelis buferis, daug dazu, paruosimas ir t.t. Ir tai buvo pries metus, o dabar itariu kainos dar pakilusios, o Siauliose tokios kainos cia? Gal kur aplink kokiam Pakruoji kas uzsiima pigiau, ten pastebejau liaudis is Amerikos tachku prisivare, gal sakau yra kur nebrangiai atkalineja?

Tai priesh metus ir pas mumi uz tiek dar galejai nudazyti bamperi. O kad Pakruoji pigiau tai faktas, net vilniaus pirikupai varo ten tvarkyti masinas Shocked tik tiek, kad dabar vaziavimas jau gaunasi didele prabanga, todel geriau jau moki daugiau savam kaime Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
http://www.cardomain.com/ride/2571552/
Limo
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2008-03-07

Spoileris virs galino lango Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spoileris virs galino lango   Spoileris virs galino lango Icon_minitimePir. 05 19, 2008 1:13 pm

DjToxic rašo:
Seip jei tureciau Astra G hechbek tai ieskociau sau tokio komplekto:

Spoileris virs galino lango Astra_g_rear_spoiler

Tik nezinau ar Lietuvoje imanoma tokiu rast Very Happy

nezinau gal perdidelis jis man bet sikna mano astros !
Atgal į viršų Go down
Qosmio
Astra owner
Astra owner
Qosmio


Pranešimų skaičius : 111
Join date : 2008-03-20

Spoileris virs galino lango Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spoileris virs galino lango   Spoileris virs galino lango Icon_minitimePir. 05 19, 2008 1:32 pm

Jei Limo astra checbekas, tai sikna kaip ir visu kitu astru Basketball
Atgal į viršų Go down
Gedas
Astra owner
Astra owner
Gedas


Pranešimų skaičius : 167
Join date : 2008-04-15
Age : 45
Miestas : Vilnius

Spoileris virs galino lango Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spoileris virs galino lango   Spoileris virs galino lango Icon_minitimePir. 05 19, 2008 2:04 pm

Qosmio rašo:
Jei Limo astra checbekas, tai sikna kaip ir visu kitu astru Basketball

dazniausia taip buna, bent jau pries avarija affraid
Atgal į viršų Go down
Limo
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 28
Join date : 2008-03-07

Spoileris virs galino lango Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spoileris virs galino lango   Spoileris virs galino lango Icon_minitimeTr. 05 21, 2008 12:00 pm

Gedas rašo:
Qosmio rašo:
Jei Limo astra checbekas, tai sikna kaip ir visu kitu astru Basketball

dazniausia taip buna, bent jau pries avarija affraid

as omeni turejau Black ir spoileris mano Twisted Evil
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Spoileris virs galino lango Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Spoileris virs galino lango   Spoileris virs galino lango Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Spoileris virs galino lango
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Astra G --> Spoileris
» OPC spoileris!!! ACHTUNG, ATTENTION, DEMESIO!!!!

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Astra-club :: Bedos, patarimai :: Puošyba-
Pereiti į: