Astra-club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Astra-club

Astra Club
 
Norėdami įeit įNorėdami įeit į  rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kas ant seiles...

Go down 
+15
Qosmio
Oggis
Gedas
ColDreX
DiCaMMiLiO
dendis
auris
AMD
Triger
esylis
azafata
DjToxic
Mantasastrike
zanike
Algirdas
19 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
ColDreX
Astra owner
Astra owner
ColDreX


Pranešimų skaičius : 132
Join date : 2008-03-25
Age : 36
Miestas : Kelme - Vilnius

Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 10:42 pm

Mantasastrike rašo:
Triger rašo:
Nu nejaugi ta dirza taip sunku uzsisegti, tuo labiau, kad ir baudos tokios ir ne del kitu o del saves segiesi juk Rolling Eyes
Man tai kaip refleksas: isedu i masina isijungiu maga isijungiu sviesas ir uzsidedu dirza! Be dirzo vaziuoti kazkaip net nepatogu.
na taip ir as wisuomet jy uzsisegu, bet wa, kai iki parduoruwes wos 500m tai nespesi uzsisekt ir wel atsisek... Suspect
nu jau geda turetu but, kai 500 m atstumas ir su masina vaziuoji Very Happy sportas - sveikata Wink na nebent lyja lauke, tada aisq maloniau atsisest po stogu ir nuvaziuot Smile
Atgal į viršų Go down
http://public.fotki.com/ColDreXas/opel-astra-f-carava-1/
Mantasastrike
Astra lover
Astra lover
Mantasastrike


Pranešimų skaičius : 489
Join date : 2008-03-07
Age : 35
Miestas : Siauliai

Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 10:44 pm

tiesiog taip buna kai labai pripranti prie transporto Twisted Evil seip noretusi ir su dwiraciu pawaziuot, beat ciuju jis wisas tean sandeliuke supuwo Laughing
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/mantike
ColDreX
Astra owner
Astra owner
ColDreX


Pranešimų skaičius : 132
Join date : 2008-03-25
Age : 36
Miestas : Kelme - Vilnius

Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 10:57 pm

as saviski dvirati atsiveziau i vln, tai pora kartu buvau jau islekes pasivazinet po 4 metu pertraukos Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://public.fotki.com/ColDreXas/opel-astra-f-carava-1/
Mantasastrike
Astra lover
Astra lover
Mantasastrike


Pranešimų skaičius : 489
Join date : 2008-03-07
Age : 35
Miestas : Siauliai

Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 10:58 pm

neuzmirsai kaip waziuot? Laughing Laughing
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/mantike
ColDreX
Astra owner
Astra owner
ColDreX


Pranešimų skaičius : 132
Join date : 2008-03-25
Age : 36
Miestas : Kelme - Vilnius

Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitimeKv. 05 08, 2008 11:02 pm

nu kad nea, rankos kojos vietoj, veidas irgi nenubrozdintas liko, tai vadinas dar kazka prisimenu Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://public.fotki.com/ColDreXas/opel-astra-f-carava-1/
DjToxic
Astra owner
Astra owner
DjToxic


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2008-04-13
Miestas : Vilnius

Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitimePen. 05 09, 2008 12:43 am

Asmeniskai man dirzai net labai trugdo, uzsisgu juos tik budamas uzsenyje (ir tai jei nepamirsiu) Very Happy
Mano masina, mano dirzai - MANO SVEIKATA!. Yra daug atveju kada deka neuzsisektu saugos dirzu zmones islikdavo gyvi isskride pro langa Smile
Su baudu pakelimu del dirzu - tikra kvailyste padare Evil or Very Mad Butent del to uzdraude tamsinti priekinius stiklus (kiek teko girdeti) kad mentai matytu ar uzsiseges ar ne. Evil or Very Mad (Europos sajunga blt... KET pensininkams sugalvoti)
Atgal į viršų Go down
http://www.Maffia.lt
Oggis
Astra owner
Astra owner
Oggis


Pranešimų skaičius : 192
Join date : 2008-03-06
Miestas : Vilnius

Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitimePen. 05 09, 2008 4:27 am

DjToxic rašo:
Yra daug atveju kada deka neuzsisektu saugos dirzu zmones islikdavo gyvi isskride pro langa Smile

Bet daug daugiau atveju, kai dirzai isgelbeja gyvybes, ypac jei masinoje oro pagalves tvarkingos. Neisivaizduoju kaip reikia dirza uzsisegt, kad trukdytu, nebent per pazasti... Laughing Wink
Atgal į viršų Go down
http://public.fotki.com/oggis/astra
Oggis
Astra owner
Astra owner
Oggis


Pranešimų skaičius : 192
Join date : 2008-03-06
Miestas : Vilnius

Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitimePen. 05 09, 2008 5:44 am

Algirdas rašo:
viena diena vaziuoja dvijuosciu keliu kur abi juostos i ta pacia puse ir rikiuojasi aplenkimui tik snai mato kad kazkoks masinykas nuvare nuo kelio (mat buvo nematomam kampe ir veidrodelyje jo nemate) tai tas draugas sustojo paziuret ar viskas gerai... davai tas nelaimelis skambyt policijai ir pripazino kad sudare avaringa situacija mano pazistamas... tai padejo teises 6 menesiam... (vairuotojas neturintis 2 metu stazo kencia uz visus gaidzius)

O pabandyk atsidurti to nedraugo kailyje, tu vaziuoji greiciau uz pirma juosta vaziuojanti, ji ruosies lenkti ir jis tau sast masina po nosim ir uzsuka, manau tu lygiai taip pat instinktyviai suksi vaira i priesinga puse ir skambinsi policijai, kad tau kazkas uzkiso masina ir sukele avarine situacija. As sitam pavyzdy nematau kodel "vairuotojas neturintis 2 metu stazo kencia uz visus gaidzius" ??? Cia manau grynai vairavimo praktikos stoka, daugiau pavazines, tures jau va pamoka, kad pastoviai reikia sekti kas vyksta ne tik priekyje taves, bet ir uz taves.
Atgal į viršų Go down
http://public.fotki.com/oggis/astra
azafata
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2008-03-07
Age : 41
Miestas : Vilnius

Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitimePen. 05 09, 2008 6:53 am

DjToxic rašo:

Yra daug atveju kada deka neuzsisektu saugos dirzu zmones islikdavo gyvi isskride pro langa Smile

Na,o man atvirkščiai yra tekę girdėti daug atvejų, kad jei žmogus būtų su diržais ir nebūtų iškritęs prio langą būtų gyvas.

Aš visada diržus seguosi ir man tai tikrai netrugdo, dukrą irgi segu kai važiuojam iš miesto, kartais iš daržo paimdama neužsegu tai biškį sažinė graužia ale važiuojam mes kokį 1 km, ir eismo didelio nėra tai nusiraminu Embarassed
Atgal į viršų Go down
Mantasastrike
Astra lover
Astra lover
Mantasastrike


Pranešimų skaičius : 489
Join date : 2008-03-07
Age : 35
Miestas : Siauliai

Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitimePen. 05 09, 2008 11:21 am

DjToxic rašo:
Asmeniskai man dirzai net labai trugdo, uzsisgu juos tik budamas uzsenyje (ir tai jei nepamirsiu) Very Happy
Mano masina, mano dirzai - MANO SVEIKATA!. Yra daug atveju kada deka neuzsisektu saugos dirzu zmones islikdavo gyvi isskride pro langa Smile
Su baudu pakelimu del dirzu - tikra kvailyste padare Evil or Very Mad Butent del to uzdraude tamsinti priekinius stiklus (kiek teko girdeti) kad mentai matytu ar uzsiseges ar ne. Evil or Very Mad (Europos sajunga blt... KET pensininkams sugalvoti)
tai tuoj nebeleis tamsint ir galiniu lol!
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/mantike
Algirdas
Admin
Algirdas


Pranešimų skaičius : 1047
Join date : 2008-03-06
Age : 35
Miestas : Vilnius

Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitimePen. 05 09, 2008 1:01 pm

Oggis rašo:
Algirdas rašo:
viena diena vaziuoja dvijuosciu keliu kur abi juostos i ta pacia puse ir rikiuojasi aplenkimui tik snai mato kad kazkoks masinykas nuvare nuo kelio (mat buvo nematomam kampe ir veidrodelyje jo nemate) tai tas draugas sustojo paziuret ar viskas gerai... davai tas nelaimelis skambyt policijai ir pripazino kad sudare avaringa situacija mano pazistamas... tai padejo teises 6 menesiam... (vairuotojas neturintis 2 metu stazo kencia uz visus gaidzius)

O pabandyk atsidurti to nedraugo kailyje, tu vaziuoji greiciau uz pirma juosta vaziuojanti, ji ruosies lenkti ir jis tau sast masina po nosim ir uzsuka, manau tu lygiai taip pat instinktyviai suksi vaira i priesinga puse ir skambinsi policijai, kad tau kazkas uzkiso masina ir sukele avarine situacija. As sitam pavyzdy nematau kodel "vairuotojas neturintis 2 metu stazo kencia uz visus gaidzius" ??? Cia manau grynai vairavimo praktikos stoka, daugiau pavazines, tures jau va pamoka, kad pastoviai reikia sekti kas vyksta ne tik priekyje taves, bet ir uz taves.


as asmeniskai ten nebuvau ir nezinau visudetaliu bet siaip man jau lygiai 3 kartus uzkirto kelia kita masina (viena karta moteris, viena karta jaunuolis ir dar viena karta apie 35 metu amziausi vyriskis) ir visus kartus kai buvau nematomam kampe spejau stabtelt kad nenustumtu, tai manau kad tas zmogelis irgi jei butu vares leistinu greiciu butu spejes... nors sakau nezinau kaip ten buvo tiksliai... bet va pats 3 avarines situacija gyvas likau ir kitu nekaltinu kol dar nieko nepridirbo
Atgal į viršų Go down
https://astra.forumlt.com
Oggis
Astra owner
Astra owner
Oggis


Pranešimų skaičius : 192
Join date : 2008-03-06
Miestas : Vilnius

Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitimePen. 05 09, 2008 2:24 pm

Algirdas rašo:
nors sakau nezinau kaip ten buvo tiksliai... bet va pats 3 avarines situacija gyvas likau ir kitu nekaltinu kol dar nieko nepridirbo

As ten irgi nebuvau, pats situacijos nemaciau, bet kad jis galejo buti kaltas negalima atmest tokios tikimybes. Apie tavo situacijas, gerai jei tu buvai dar uz masinos galo, kad spejai pristabdyt, o jei tavo masinos priekis ties vairuotojo durelem ir jis staiga sugalvoja lenkt??? tada tikrai nespetum pristabdyt ir neturetum kur trauktis.
Atgal į viršų Go down
http://public.fotki.com/oggis/astra
Qosmio
Astra owner
Astra owner
Qosmio


Pranešimų skaičius : 111
Join date : 2008-03-20

Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitimePen. 05 09, 2008 3:54 pm

Galima diskutuoti ilgai ir nuobodziai, bet tautieciai neismoks vaziuoti tvarkingai.Ir neisitengiama.Tad sakau, galima skelbt ''kara keliuose'', bet bb gausis.Toks mentalitetas...
Atgal į viršų Go down
DjToxic
Astra owner
Astra owner
DjToxic


Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2008-04-13
Miestas : Vilnius

Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitimePen. 05 09, 2008 5:42 pm

Mantasastrike rašo:

tai tuoj nebeleis tamsint ir galiniu lol!

Zinok nenustebsiu. Baltarusijoj jau rodos uzpraeitais metais uzdraude galinius tamsinti... Pas mus jauciu irgi neuzilgo ateis... Bet tada man bus visiskai nusispjaut ir visas po 85% uztamsinsiu, ir jau tada tampysiuos po teisums Twisted Evil
Atgal į viršų Go down
http://www.Maffia.lt
dendis
Astra owner
Astra owner
dendis


Pranešimų skaičius : 105
Join date : 2008-03-26
Age : 34

Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitimePen. 05 09, 2008 7:31 pm

Mantasastrike rašo:
DjToxic rašo:
Asmeniskai man dirzai net labai trugdo, uzsisgu juos tik budamas uzsenyje (ir tai jei nepamirsiu) Very Happy
Mano masina, mano dirzai - MANO SVEIKATA!. Yra daug atveju kada deka neuzsisektu saugos dirzu zmones islikdavo gyvi isskride pro langa Smile
Su baudu pakelimu del dirzu - tikra kvailyste padare Evil or Very Mad Butent del to uzdraude tamsinti priekinius stiklus (kiek teko girdeti) kad mentai matytu ar uzsiseges ar ne. Evil or Very Mad (Europos sajunga blt... KET pensininkams sugalvoti)
tai tuoj nebeleis tamsint ir galiniu lol!
Ka as ir sakau. Mento zodziai: "Jei butu galinis langas tamsintas, butumem nemate kad be dirzo.."..
Atgal į viršų Go down
Algirdas
Admin
Algirdas


Pranešimų skaičius : 1047
Join date : 2008-03-06
Age : 35
Miestas : Vilnius

Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitimePen. 05 09, 2008 9:31 pm

Pagal minti reikia rodyti posukio signala pries darant manevra ir tada neskubant sukti o ne pilti kiek ratai sukasi... Smile

aciu dievui visi trys taip ir dare todel viskas ciki piki Wink

P.S. blemba dar siandien posuki darem 3 juostos ir viena is ju sukdama fura pamete kalpoka Very Happy zinoma riedejo taip kad as ji nudauziau Very Happy ciut ciut bamperi idreske bet tik vos vos... turtle wax turetu isgydyt Very Happy bet pz kai paziuriu parrieda toks diskas ir tiesiai po ratais o jei staigiai stabdysiu i gala pils kita masina... spejau tik pristabdyt
Atgal į viršų Go down
https://astra.forumlt.com
azafata
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2008-03-07
Age : 41
Miestas : Vilnius

Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitimeŠt. 05 10, 2008 7:21 am

Šiaip aš pati važinėjau kažkada su 100 proc tamsintasi visais galiniais langais ir buvo normaliai, ypač kai nakčiai palikdavau dukros kėdutę. nieko nesimatydavo. Po to persėdau į tonuotais galiniais langais Golfą tai jaučiausi kaip akvariume, nes visi viską matė, o dabar net minčių nekyla apie tamsinimą 100 peoc. lengvai gal, bet tik ne 100. gerai ir taip.

O kam priekinius tamsinti ? Question


O dėl mentaliteto, na taip pas mus pagarbos vairuotojui nėra visiškos , deja tame tarpe ir iš vyrų moterims. Teko neseniai įsukti į siaurą gatvelę iš pagrindinio kelio aš gi užsukdama nematau kas atvažiuoja iš priekio, o ten atvažiavo veikėjas su "bulka" ir nors ir turėdamas vietos pasukti į šoną ir mane praleisti važiavo tiesiai į mane o sustojęs pradėjo maivytis tipo "kur važiuoji" na tai teko man atbulomis gryžti į pagrindinį praleisti jo durnybę. Psichas blem. gerai kad masinų nebuvo a to iš mano mašinos nulis sveikų likę būtų. Evil or Very Mad

Tai vot, o šiaip dar vienas dalykas, pas mus dar gtražiai vairuoja neseniai teko pabuvoti Egipte, va ten tai žmonės važinėja affraid visi pypsi lenda, Kaire ypač tai aktualu mašinų visi šonai aplamdyti iš trijų juostų puikiai penkias padarė. brrr man šokas buvo.
Atgal į viršų Go down
Algirdas
Admin
Algirdas


Pranešimų skaičius : 1047
Join date : 2008-03-06
Age : 35
Miestas : Vilnius

Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitimeŠt. 05 10, 2008 12:15 pm

Tai pas juos gi posukiu nera Very Happy ten noredamas persirikiuot turi supypset Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://astra.forumlt.com
azafata
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 125
Join date : 2008-03-07
Age : 41
Miestas : Vilnius

Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitimeŠt. 05 10, 2008 4:41 pm

Viskas ten yra, tik daznai neveikia. Sarm el seiche visi taxi vazineja Toyota corolla ir Hyundai.

Labiausiai mūsų gido pasakymas api šviesoforus užstrigo " jie sukurti arba kupranugariams, arba lėktuvams, bet tikrai ne vairuotojams ir pėstiesiems" Laughing
Atgal į viršų Go down
denaxa
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 56
Join date : 2008-03-10

Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitimeŠt. 05 10, 2008 8:19 pm

Zveryne Seliu gatvej remonto darbai dabar vyksta,tai vat ten ir pasireiskia visas musu vairuotoju mentalitetas,ypac kai megini ten su autobusu pravaziuoti affraid Daug asilu vienoj kruvoj...Gaila kameros neturiu, tokiu vaizdu buna,kad tik pafilmuot prie autiko pritaisius ir i kokia yotube paleisti Laughing

Apie dirzus-anksciau negalejau be ju vazinet,o dabar reikia stengtis prisiminti,kad reikia prisisegti,nes darbe tai be dirzu vazineju,atpratau Rolling Eyes Cia viena diena baisingai nusikalus griztu namo jau beveik nakti,ivaziuodama i kiema ciupt dirza atsisegti,o jis pasirodo nei nebuvo prisegtas... Embarassed Net nepastebejau kad be dirzo vaziuoju Wink
Atgal į viršų Go down
Oggis
Astra owner
Astra owner
Oggis


Pranešimų skaičius : 192
Join date : 2008-03-06
Miestas : Vilnius

Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitimeŠt. 05 10, 2008 8:28 pm

denaxa rašo:
Apie dirzus-anksciau negalejau be ju vazinet,o dabar reikia stengtis prisiminti,kad reikia prisisegti,nes darbe tai be dirzu vazineju,atpratau Rolling Eyes Cia viena diena baisingai nusikalus griztu namo jau beveik nakti,ivaziuodama i kiema ciupt dirza atsisegti,o jis pasirodo nei nebuvo prisegtas... Embarassed Net nepastebejau kad be dirzo vaziuoju Wink

Vienas dalykas yra pamirst prisisegt (klysti - zmogiska), kitas dalykas galvot, kad be dirzu saugiau Wink
Atgal į viršų Go down
http://public.fotki.com/oggis/astra
denaxa
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 56
Join date : 2008-03-10

Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitimeŠt. 05 10, 2008 8:31 pm

Manau kad saugiau su dirzais Very Happy Dabar stengiuosi nebepamirsti Very Happy
Atgal į viršų Go down
zanike
Astra owner
Astra owner
zanike


Pranešimų skaičius : 144
Join date : 2008-03-26
Age : 35
Miestas : Siauliai

Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitimeSk. 05 11, 2008 3:49 pm

Niu ziurejot formule? Ka gerai kai rode tiesiogiai sunny
Geras startas buvo, kai skraide bolidas Very Happy
Atgal į viršų Go down
DiCaMMiLiO
Astra owner
Astra owner
DiCaMMiLiO


Pranešimų skaičius : 177
Join date : 2008-03-12
Age : 35
Miestas : Vilnius

Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitimeSk. 05 11, 2008 5:07 pm

zanike rašo:
Niu ziurejot formule? Ka gerai kai rode tiesiogiai sunny
Geras startas buvo, kai skraide bolidas Very Happy

kas ten gero starte? kajp tik zeurus, keletas uzmigo, o apie tokius kamikadzes kajp sykart fisichela taj net kalbos neber... cia juk f-1 o ne buliu kautynes..
Atgal į viršų Go down
Algirdas
Admin
Algirdas


Pranešimų skaičius : 1047
Join date : 2008-03-06
Age : 35
Miestas : Vilnius

Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitimeSk. 05 11, 2008 5:13 pm

eik jau nemoki vertinti tikrojo sporto grozio Very Happy juk mes rekdami "Stop karui keliuose" nenorim atsikratyti pasimegavimo masinu/bolidu dauzymu Twisted Evil

Vakar tik truputi nusivyliau Hansa lizingo ralio atidarymu Very Happy galejo gi kas nors padaryt klaida ir islekti istrasos Very Happy (na zinoma be didesniu traumu ir pan.)

vat foto jau yra http://my.opera.com/opelastra
Video dabar gaminu... slamstelis gausis bet tiek to Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://astra.forumlt.com
Sponsored content





Kas ant seiles... - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kas ant seiles...   Kas ant seiles... - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kas ant seiles...
Atgal į viršų 
Puslapis 46Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Astra-club :: Bendrai, autorenginiai, humoras :: Bendrai-
Pereiti į: