Astra-club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Astra-club

Astra Club
 
Norėdami įeit įNorėdami įeit į  rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Sudegusio tepalo kvapas

Go down 
+8
neutrALUS
Oggis
Mantasastrike
dendis
DiuMonde
mantas911
Algirdas
Arthuras
12 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Justas
Astra owner
Astra owner
Justas


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2008-04-23
Miestas : Vilnius

Sudegusio tepalo kvapas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sudegusio tepalo kvapas   Sudegusio tepalo kvapas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 03, 2008 4:05 pm

sveiki,

pas mane niekas niekur nesmirda (jei nepamirštu kas vakarą praustis), bet kadangi čia - tema apie tapalą, o naujos kurti nenorėjau tai:

važiuojant tarsoj (mieste to tikrai nepastebėjau, veikiausiai ir nebuvo) kompas "liepa" tikrint tepalo lygį (99m., 1.8, 16v). tepalo lygio matuoklė rodo, kad viskas ore - tepalo lygis per pusę tos plastmasinės dalies.

kuomet tas pranešimas atsirasdavo vienąkart (pakeliui iš Vilniaus į Uteną) kažkaip nesukdavau sau galvos. bet šiandien (toj pačioj trasoj - apie 100 km) - triskart!

greitis - 90-110 km/h, apsukos - apytikriai iki 3000.

nuo ko man pradėt žiūrėt?
Atgal į viršų Go down
Mantasastrike
Astra lover
Astra lover
Mantasastrike


Pranešimų skaičius : 489
Join date : 2008-03-07
Age : 35
Miestas : Siauliai

Sudegusio tepalo kvapas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sudegusio tepalo kvapas   Sudegusio tepalo kvapas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 03, 2008 5:14 pm

galbut tepalo trukumas? nors nedidelis, o kompas jau perspeja Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/mantike
denaxa
Astra owner
Astra owner



Pranešimų skaičius : 56
Join date : 2008-03-10

Sudegusio tepalo kvapas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sudegusio tepalo kvapas   Sudegusio tepalo kvapas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 03, 2008 8:24 pm

O gal siurbliukas neuzsiurbia tiek kiek reikia tepalo?
Atgal į viršų Go down
Justas
Astra owner
Astra owner
Justas


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2008-04-23
Miestas : Vilnius

Sudegusio tepalo kvapas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sudegusio tepalo kvapas   Sudegusio tepalo kvapas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 03, 2008 11:26 pm

Mantasastrike rašo:
galbut tepalo trukumas? nors nedidelis, o kompas jau perspeja Rolling Eyes

nu vat aš ir galvoju, ar su tepalu nebus kaip tik priešingai, t. y. per daug jo. kai nuvažiavau į "Deladą", tai jie į mane, kaip į durną pasižiūrėjo, kai išsakiau savo abejones (jie man prieš apytikriai mėn. telapus keitė). išėmė matuoklę - nuvalė - įkišo - ištraukė - NORMA (ir žiūri į mane, kaip į bobą, kuri į kuro baką bonbonkes meta...).

BET (pamėginau šiandien): įkišus nuvalytą matuokę atgal ir palaikius BENT jau penkias sekundes tepalo lygis gerokai virš plastmasinės dalies ("Deladoj" jie įkišo ir ištraukė iškart; nu, tipo, kaip tikri vyrai).

po to pamėginau greit - norma.
Atgal į viršų Go down
Mantasastrike
Astra lover
Astra lover
Mantasastrike


Pranešimų skaičius : 489
Join date : 2008-03-07
Age : 35
Miestas : Siauliai

Sudegusio tepalo kvapas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sudegusio tepalo kvapas   Sudegusio tepalo kvapas - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 04, 2008 12:04 am

na jei truputuka wirs normos tai nieko cia jau baisaus Twisted Evil beat jei daug tai negerai, o wariklis nesitepaluoja?
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/mantike
Justas
Astra owner
Astra owner
Justas


Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2008-04-23
Miestas : Vilnius

Sudegusio tepalo kvapas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sudegusio tepalo kvapas   Sudegusio tepalo kvapas - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 04, 2008 12:16 am

Mantasastrike rašo:
na jei truputuka wirs normos tai nieko cia jau baisaus Twisted Evil beat jei daug tai negerai, o wariklis nesitepaluoja?

variklis ne. tik va jei mano spėjimas teisingas, tai bijau, kad nepradėtų tepaluotis Twisted Evil
Atgal į viršų Go down
Mantasastrike
Astra lover
Astra lover
Mantasastrike


Pranešimų skaičius : 489
Join date : 2008-03-07
Age : 35
Miestas : Siauliai

Sudegusio tepalo kvapas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sudegusio tepalo kvapas   Sudegusio tepalo kvapas - Page 2 Icon_minitimeSk. 05 04, 2008 12:23 am

paziurek salia paskirstymo dirzelio, lb idemiai perziurek, jei tepaluojasi tada negerai, gali buti salnikas pramustas, o jis gali but del to kad uzsikises tepalo latakas ant woztuwu ir tau ta lempute uzsidegineja Twisted Evil
Atgal į viršų Go down
http://www.fotki.com/mantike
Sponsored content





Sudegusio tepalo kvapas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sudegusio tepalo kvapas   Sudegusio tepalo kvapas - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Sudegusio tepalo kvapas
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Del tepalo adapterio
» Nesudegusio dyzelio kvapas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Astra-club :: Bedos, patarimai :: Bėdos-
Pereiti į: